środa, 27 stycznia 2016

Macie, czarnowodzianie, do swojej historii sportu!Kilka razy byłem z moim tenisowym wunderteamem na obozie sportowym w Czarnej Wodzie. Jako niezły sparingpartner przychodził pograć z Iloną Gajkowską, Izą Witek, Olą Sadowską i Justyną Szufrajdą (te dziewczyny wywalczyły I ligę) jeden z braci Kaszubowskich z legendarnego w latach... latach (no właśnie jakich) teamu czarnowodzkich pingpongistów.


Macie więc czarnowodzianie świetne zdjęcie, między innymi z braćmi Kaszubowskimi. W zamian proszę przysłać informacje o osobach na tym zdjęciu i o tym zespole. Czy jest na nim niejaki Szymański, podobno większy talent niż Andrzej Grubba?!

Tadeusz Majewski

Z FACEBOOKA

Zbyszek Es W1993 grałem w I mistrzostwach Miasta Czarna Woda w finale przeciwko Benedyktowi Kaszubowskiemu. Przegrałem ale zapamiętałem go jako kompletnego obrońcę. Stara szkoła TS. Tak na marginesie te dziewczyny wywalczyły II Ligę. Ale i tak to był niesamowity sukces. Nie lubię · Odpowiedz · 1 · 3 godz. · Edytowany Tadeusz Majewski Tadeusz Majewski Zbyszek Es Zbyszku, nie II, a I ligi - wywalczyły razem z Hanią Tisler, z domu Piotrowską, księgową LKS Agro-Kociewie. Niestety, ówczesny dyr. Agro-Kociewia Wisław Lica pomimo obietnicy nie załatwił sponsorów, m.in. na zakup Rosjanki Tatiany Nużdiny z Mlexeru Elbląg. "}" data-testid="ufi_comment_like_link" href="https://www.facebook.com/tadeusz.majewski.56" role="button" title="Polub komentarz">Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 3 godz. Zbyszek Es Zbyszek Es Tak pamietam, ale czy był to nawans do i ligi? Pozwalam sobie wątpić. Występy pani Hani pamiętam bardzo dobrze. "}" data-testid="ufi_comment_like_link" href="https://www.facebook.com/tadeusz.majewski.56" role="button" title="Polub komentarz">Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 3 godz. Zbyszek Es Zbyszek Es Chociaż chociaż coś mi tam świta. Powiem tak. Awans i I liga TS w St-gd były na wyciągnięcie ręki i to byłaby drużyna złożona ze starogardzianek. "}" data-testid="ufi_reply_like_link" href="https://www.facebook.com/tadeusz.majewski.56" role="button" title="Polub komentarz">Lubię to! · Odpowiedz · 3 godz. Tadeusz Majewski Tadeusz Majewski Zbyszek Es Dziewczyny grały w II lidze m.in. z Mlexerem Ebląg, Plexiformem Sopot, prowadzonym przez Zbyszka Stefańskiego (na wyjeździe dziewczyny wygrały do zera), z TOR-em Laskowice, Kwidzynem. I wygrały te ligę.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz