środa, 6 sierpnia 2008

Polpharma ogłasza konkurs fotograficzny

Utrwalmy na zdjęciach przyrodę Kociewia


Polpharma ogłasza konkurs fotograficzny pt. "Ocalmy piękno kociewskiej przyrody". Konkurs potrwa do 29.08, ma charakter otwarty, mogą wziąć w nim udział wszyscy zainteresowani, bez względu na wiek.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na uroki regionu Kociewia, odkrywanie i popularyzacja miejsc na tym terenie o szczególnych walorach przyrodniczych, a także uwrażliwienie społeczności lokalnej na tematykę ochrony środowiska. Polpharma chce tym samym skłonić mieszkańców regionu do refleksji, jak w przyszłości będą wyglądały piękne dziś zakątki, jeśli nie zadbamy o czystość środowiska.

Miejsca uwiecznione na fotografiach muszą znajdować się na terenie Kociewia. Prace konkursowe wraz z Kartą Zgłoszenia należy przesyłać w nieprzekraczalnym terminie do 29.08 na adres Zakładów Farmaceutycznych w Starogardzie, Dział Public Relations, z dopiskiem "Konkurs fotograficzny".

Dodatkowe informacje wraz z regulaminem oraz Kartą Zgłoszenia są dostępne na stronie internetowej Polpharmy www.polpharma.pl.Dodatkowych informacji udziela: Janina Lubawska, POLPHARMA SA, tel. 058 563 10 11, kom. 601 339 480, e-mail: janina.lubawska@polpharma-group.comBrak komentarzy:

Prześlij komentarz