środa, 28 sierpnia 2013

STANISŁAW SIERKO. Kolejny album - Skórcz w fotografii

Już wkrótce, bo dokładnie 13 września, odbędzie się uroczysta prezentacja kolejnej publikacji dokumentującej miasto Skórcz. Tym razem będzie to wydanie albumowe przedstawiające aktualny Skórcz w fotografii. Redakcja "Głosu Powiatowego" objęła to wydanie patronatem medialnym.

W ostatnich latach Skórcz bardzo się zmienia. Pięknieje. Dzisiaj już zapominamy o tym, jak wyglądało to miasto jeszcze niedawno. Właśnie fotografia stwarza szansę utrwalenia przemian.


- Staram się właśnie wykorzystać, jaką daje fotografia i utrwalam od lat wszystkie zmiany zachodzące w moim rodzinnym mieście i okolicy - mówi Marek Kłos. - W opracowanym przeze mnie albumie zamieszczam zdjęcia aktualnego Skórcza. Zdjęcia jego mieszkańców, zabytków oraz przyrody w mieście i okolicy. Ten album już jest prawie gotowy. Będzie bardzo starannie wydany i umieszczony w eleganckim etui. Jego objętość to ponad dwieście stron. Najwyższą jakoś druku i prac introligatorskich zapewnia Drukarnia Mirotki. Z przyjemnością informuję, że życzliwym wstępem opatrzył album Andrzej Grzyb, Senator RP. Każda publikacja książkowa, sygnowana nazwiskiem autora, jest dziełem wspólnym wielu osób. Tak też jest także z albumem "Skórcz w fotografii". Pragnę więc serdecznie podziękować wszystkim, którzy pomogli mi w pracy nad przygotowaniem tego albumu oraz wsparli jego wydanie.Już wkrótce, bo dokładnie 13 września, odbędzie się uroczysta prezentacja kolejnej publikacji dokumentującej miasto Skórcz. Zapraszamy tego dnia do Miejskiego Ośrodka Kultury w Skórczu. Początek spotkania o godzinie 18.

Podczas tego spotkania będzie można nabyć pierwsze egzemplarze albumu oraz zdobyć autograf autora.

sas


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz