środa, 21 sierpnia 2013

STYLE. Ekskluzywne wnętrza, czyli Ewa Minge w Starogardzie

- Jak w każdej dziedzinie, sporo się zmienia w aranżacji okna i wnętrza. Pojawiają się nowe mody, style i trendy - mówi projektantka "Domeny" Mirosława Laskowska. - Oczywiście współpracujemy z nowymi firmami. Mamy ich propozycje tkanin i firan na stojakach. Miesiąc temu wprowadziliśmy tkaniny Italissima Home by Eva Minge. Mamy czterdzieści próbników tych tkanin. Eva Minge to światowej klasy projektantka mody. Jej kolekcja firan i zasłon jest niepowtarzalna...


Z tych próbników tworzymy rozmaite kompozycje. Zmieniła się kolorystyka. Dominują kolory złote, srebrne, biel, czerń, szarości i cała gama beży, od najjaśniejszych po ciemne. Jako dodatki służą rozmaite kryształy, między innymi kryształowe girlandy. W aranżacji wykorzystuje się zasłony, ciekawie upinane ekrany, rolety z dodatkami pasmanterii.

Zapraszamy też do Eurofirany Boutique, który znajduje się na pierwszym piętrze. Tu mamy dla Państwa moc świątecznych prezentów, które z pewnością ucieszą Waszych bliskich. Można przebierać w rozmaitych ozdobach świątecznych, a nawet choinkach. A pod choinkę? Galanterię stołową, poduszki ozdobne, pięknie zapakowaną pościel, koce, narzuty, ręczniki z haftowanymi ozdobami świątecznymi w różnych kolorach, wyroby ceramiczne, sztuczne kwiaty, interesujące lampy (w wyprzedaży), cieszące oko rozmaite piękne drobne ozdoby, reprodukcje, a nawet szkło artystyczne (tu ciekawostka - można u nas zamówić z tego szkła ścianki działowe o wielkości 2,5 na 1,4 metra w jednym kawałku).

Italissima HomePrezenty świątecznePRZEJDŹ DO STRONY "DOMENY"


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz