niedziela, 12 grudnia 2010

GOKSiR zaprasza na BAL SYLWESTROWY 2010

Po raz kolejny Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Smętowie ma zaszczyt zaprosić Państwa na wspaniałą Sylwestrową zabawę. Standardowo bal rozpocznie się o godz. 20.00. Oprawę muzyczną zapewni Dj Marus, serwujący największe przeboje z minionej dekady. Nie zabraknie także gorących hitów ostatnich lat.

W tym roku zabawa zapowiada się bardzo atrakcyjnie, chociażby na zmodernizowane pomieszczenia GOKSiR, które zapewnią Państwu komfort. Ponadto pięknie udekorowana sala, bogate i smaczne menu oraz moc atrakcji sprawią, że przywitacie Państwo nowy rok
w prawdziwie szampańskim humorze!

W programie:
Smaczne i wykwintne dania zimne oraz gorące (mięsa, ryby), przekąski, ciasta, napoje gorące (kawa, herbata), owoce, napoje zimne (soki, woda).
Kulinarna niespodzianka!
Dla każdego lampka szampana.
Przed północą pokaz tańca z ogniem, a o 24.00 kilkuminutowy pokaz sztucznych ogni - to wszystko na scenie amfiteatru.
Jak zwykle nie zabraknie losowania nagród wśród naszych gości. Jedna z par będzie mogła wspominać naszą zabawę podczas dwudniowego pobytu w hotelu w jednej z nadmorskich miejscowości! Rozlosujemy także zaproszenie na kolację w zajeździe Gniewko.

Koszt zaproszenia od pary wynosi 250 zł. Prosimy o niezwlekanie do ostatniej chwili. Przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona. Gdyby chcieli Państwo uzyskać więcej informacji oraz zapisać się na listę gości prosimy o dokonanie tego do dnia 27 grudnia w biurze ośrodka w Smętowie Granicznym, ul. Sportowa 7, lub pod nr telefonu (58) 561-90-97.

Przypominamy także o organizowanej zabawie na świeżym powietrzu dla wszystkich mieszkańców naszej gminy na scenie amfiteatru GOKSiR. Początek o godz. 23.00. Pokaz tańca z ogniem wykonana Darek Wiśniewski, pseudo "Czak", którego od kilku lat pasją jest sztuka, Firedancingu czyli tańca z prawdziwym ogniem! Muzyka mechaniczna potrwa do godz. 2.00 w nocy.

Zapowiada się naprawdę gorący wieczór! Oczywiście chodzi o panującą w Smętowie tego wieczoru sylwestrową atmosferę. Zapraszamy.

Karol Nowakowski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz