niedziela, 12 grudnia 2010

W Smętowie nawet tańczą w śniegu!

Artur Schopenchauer mawiał, że "Dziewięć dziesiątych naszego życia polega na zdrowiu". Ten cytat był jedną z wielu trafnych myśli przewodnich tegorocznego II Mikołajkowego Marszu Zdrowia z Rarytasem, przeprowadzonego przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Smętowie Granicznym.Sobotnie południe, 11 grudnia, było prawdziwym egzaminem dla organizatorów marszu. We wspaniałej zimowej scenerii, ponad 60 uczestników marszu wokół Smętowa Granicznego pokazało, że nawet pogoda nie jest im straszna. Pracownicy GOKSiR, jako organizatorzy spotkania zdali egzamin na piątkę. Jednak gdyby nie pomoc pana Tomasza Surmy, po raz kolejny głównego partnera tej prozdrowotnej akcji, z pewnością jej przebieg nie byłby tak udany! To właśnie firma RARYTAS objęła mecenat nas tegorocznym happeningiem, wspierając go wartościowymi upominkami oraz ciepłymi kiełbaskami dla każdego uczestnika i klienta marketu Rarytas w Smętowie, za co serdecznie dziękujemy.

Podczas imprezy nie zabrało mikołajkowego tańca grupy Era Dance. Instruktorka, p. Monika Apostołowicz zadbała, by przy takiej uroczystości dziewczęta mogły zaprezentować swój nowy układ taneczny.

To kolejny dowód na to, że smętowiacy mają świetne pomysły, które realizują nawet w nietypowych warunkach atmosferycznych.

Dziękujemy wszystkim za udział w Mikołajowym Marszu Zdrowia w Rarytasie i gratulujemy wszystkim uczestnikom marszu!!!

Ponadto współorganizatorami imprezy byli:

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Smętowie

LLKS Smętowo Graniczne

Ośrodek Zdrowia w Smętowie Granicznym

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego.


Podziękowania należą się także Warsztatom Terapii Zajęciowej oraz Środowiskowemu Domu Samopomocy "Tęcza" w Lalkowach za wypożyczenie namiotów. Na gorąco przedstawiamy Państwu fotorelację z imprezy.

ZDJĘCIA


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz