wtorek, 21 grudnia 2010

"Kolędowanie w Kuźni"

Czas świąteczny kuźniacy zawsze uświęcali programem kolędowym. I tak jest i w tym roku. 29 grudnia w Starogardzkim Centrum Kultury o godz. 19 zagrają program "Kolędowanie w Kuźni".Między świętami a sylwestrem to najlepszy czas na taki program. W świątecznym programie trudno się silić o super nowości. Nikt nie pisze nowych kolęd, bo te stare są najpiękniejsze. Zawsze jednak kuźniacy odkrywają nowe brzmienia, nowe rytmy. Czy tak będzie tym razem?

Warto sprawdzić i przyjść na kolędowanie. Warto tym bardziej, że towarzyszyć będzie Orkiestra Teatru Kuźnia Bracka, która dodaje kolorytu muzycznego prezentacjom w Kuźni. Widzowie tego teatru, którzy odwiedzili ich w ostatnim ich programie "Jeszcze pożyjemy", na pewno przyjdą, bo zdarzyła się sytuacja, która już kilka razy miała miejsce w tym teatrze - zabrakło miejsc i trzeba było dostawiać krzesła. Recenzje widzów wychodzących były na tyle pochlebne, że program ten zostanie zagrany jeszcze raz, co w historii Kuźni jest pierwszym takim zdarzeniem.

A więc zapraszamy na program "Kolędowanie w Kuźni". Ten program będzie wyjątkowy, jak każdy, w którym akompaniuje Orkiestra Teatru Kuźnia Bracka - czyli zespół w składzie Jacek Hoduń - organy, Bartek Borzeszkowski - perkusja, Michał Krzemiński - gitara basowa, Szymon Brucki - gitara klasyczna, Radek Sikora - akordeon, Radek Ciecholewski - gitara klasyczna.

Bilety 7 zł dla stałych widzów i ich zaproszonych gości, dla rezerwujących sms-em lub e-mailem, uczniów, emerytów, 10 zł - bilety normalne do nabycia tuż przed programem

Wolontariusze - wstęp wolny! Rezerwacja miejsc i wpis do bazy widzów

tel. 507-826-210 , e-mail: teatrkuzniabracka@tlen.pl
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz