wtorek, 30 sierpnia 2011

Szukają Państwo oryginalnych atrakcji na wesela lub inną rodzinną bądź firmową okoliczność?

Szukają Państwo oryginalnych atrakcji na wesela lub inną rodzinną bądź firmową okoliczność?

Fontanny czekoladowe, pokazy fajerwerków, lampiony szczęścia, wytwornice baniek mydlanych, dymu ciężkiego, animacje i kinderbale dla dzieci, pinaty urodzinowe i weselne, wynajęcie mikołaja, usługi spikerskie - to tylko niektóre atrakcje i usługi, które oferuje GALILEO studio...Mamy więc na Kociewiu solidną firmę zajmującą się organizacją eventów! GALILEO studio to prawdziwe centrum rozrywki na każdej imprezie!


Właściciel firmy - Karol Nowakowski, nieraz udowodnił, że ma głowę pełną świetnych pomysłów. Na jakość firmy wpłynęło zdobyte wykształcenie pedagogiczne i menedżerskie oraz trzyletnia praca w samorządzie w dziale kultury i sportu. W minionym okresie w Smętowie Granicznym organizował jedne z lepszych widowisk o zasięgu powiatowym i wojewódzkim.Dzięki lokalizacji na Kociewiu GALILEO studio może swoim Klientom zaoferować konkurencyjne ceny i jakość usług na najwyższym poziomie. Do atutów firmy należy także zaliczyć elastyczne podejście, łatwą komunikację i solidne doświadczenie.

GALILEO studio jest miejscem odwiedzin osób, które zamierzają stanąć na ślubnym kobiercu. To dla nich firma ma przygotowaną specjalną ofertę najmodniejszych i niepowtarzalnych atrakcji ślubnych i weselnych, jak chociażby: wypuszczanie białych gołębi, konfetti, wytwornice dymu ciężkiego, baniek, lampiony szczęścia, wybuchowe balony, balony z helem, szereg efektów pirotechnicznych (fajerwerki, napisy, fontanny ogniowe, płonące serca itp.).


Mocnym punktem firmy jest kompleksowa organizacja imprez dla dzieci, podczas których GALILEO studio proponuje niezwykle ciekawe programy i scenariusze animacyjne, pełne niezapomnianych wrażeń, radości i co ważne - nauki. W trakcie animacji dla dzieci znajdą Państwo mnóstwo nowatorskich i ciekawych atrakcji, np. mega bańki mydlane, malowanie twarzy, chodzenie na szczudłach, gigantyczne klocki, strzelanie z łuku i wiatrówki, formowanie różnych kształtów z baloników, wirujące talerze, zabawy z chustą klauza i w tunelu, na trampolinie, potrójne spodnie, maxi gry (np. memo), wspaniałe zabawy taneczne oraz śpiewane pląsy, wieloosobowe narty, maszyna do waty cukrowej i wiele innych, często niespotykanych rozwiązań. Zabawę oczywiście prowadzą animatorzy w kolorowych przebraniach pirata, kowboja, Indianina, biedronki, myszki czy superbohaterów. Jako jedyna firma w rejonie GALILEO studio oferuje wszystkie atrakcje w pakiecie.
Każdego kto chce zrobić wspaniały prezent urodzinowy swojemu dziecku, zachęcamy do powierzenia imprezy urodzinowej właśnie nam! Oferujemy się także na festyny, pikniki, akcje promocyjne oraz jako opieka nad dziećmi podczas imprez dla dorosłych (np. wesela).


Ciekawostką wartą polecenia są PINATY - nowość i hit w naszym kraju. Pinata to ludowy zwyczaj w krajach latynoskich, który bardzo szybko przyjął się na starym kontynencie. Uczestnicy zabawy, zwykle dzieci (z zakrytymi oczami), uderzają w nią kijem. Proponujemy "Pinata Party" z GALILEO studio, bo to świetna, muzyczno-taneczna zabawa, której kulminacyjnym punktem jest rozbicie pinaty, w środku której znajdują się słodkości. Idealnie nadaje się na imprezy urodzinowe dla dzieci, choć często jest elementem innych uroczystości, takich jak: wesela, komunie święte, imprezy okolicznościowe w przedszkolach i szkołach, dzień dziecka, rocznice ślubu i wiele innych okazji.
W dużej mierze skupiamy się na realizacji zleceń w powiecie starogardzkim, tczewskim i grudziądzkim. GALILEO studio współpracuje z Klientem indywidualnym, firmami (m.in. restauracje, sale bankietowe) szkołami, przedszkolami oraz każdą inną instytucją (Domy Kultury, samorządy). Dynamicznie rozwijamy naszą firmę poprzez polepszanie jakości naszego sprzętu i własnych umiejętności. Posiadamy profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy. Zakres atrakcji w GALILEO studio sukcesywnie się powiększa.


Wszystkich zainteresowanych usługami firmy odsyłamy na robiącą niemałe wrażenie stronę internatową www.galileo-studio.pl oraz profil na Facebook"u.


Kontakt do firmy:

tel. 516-244-926, 58-561-94-48

www.galileo-studio.pl

biuro@galileo-studio.pl


Zapraszamy do podróży po świecie GALILEO studio
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz