sobota, 4 lutego 2012

KLESZCZEWO. Noworoczny prezent – plac zabaw

11 stycznia 2012 r. w naszej szkole odbył się bal przebierańców, ale nie tylko. Dzięki zaangażowaniu i pracy dorosłych nasi najmłodsi uczniowie otrzymali w noworocznym prezencie wspaniały plac zabaw. Po powitaniu zaproszonych na uroczystość gości i wystąpieniu wójta naszej gminy Krzysztofa Trawickiego nastąpiło przecięcie wstęgi i pobłogosławienie obiektu przez księdza proboszcza, a tym samym oddanie obiektu do użytku dzieciom z tutejszej szkoły....


W podziękowaniu za prezent dzieci naszej szkoły przygotowały część artystyczną, na której wystąpili uczniowie oddziału przedszkolnego i klas I - IV. Najmłodsi wykonali pląs taneczny o egzotycznej nazwie "Dżungla", uczniowie I klasy zaprezentowali nam piosenkę o gwiazdeczkach. Starsi uczniowie zaśpiewali piosenki "To, co ważne - blisko nas" i " Ruch, ruch, ruch". Część artystyczną zakończył piękny popis akrobatyczny wykonany przez uczennice klasy III i V. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem umiejętności dziewcząt.
Następnie prowadzący uroczystość zaprosili wszystkich gości, rodziców i uczniów do wspólnego karnawałowego tańca. Animatorzy zaproszeni przez przedstawicielkę firmy " Sun+" przeprowadzili liczne konkursy dla uczniów połączone ze wspaniałą zabawą. Rada Rodziców przygotowała dla dzieci słodkie niespodzianki. Podczas zabawy wszyscy świetnie się bawili.

B. Ptak


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz