środa, 11 lutego 2015

Zapraszamy na mecz charytatywny Polpharma - Cukier Polski Toruń - 22.02

W lutym kibiców koszykówki czeka przerwa w rozgrywkach ligowych. Władze starogardzkiego klubu szykują jednak niespodziankę.


22 lutego odbędzie się towarzyski "Mecz Charytatywny", podczas którego będą zbierane środki na rehabilitację dzieci poruszających się na wózkach. Zespół Polpharma zmierzy się z Cukier Polski Toruń. Mecz będzie obfitować w wiele atrakcji, nie tylko sportowych. Zamiast biletów kibice będą kupowali cegiełki. Bilety - cegiełki w cenie 5 złotych będzie można kupić przed spotkaniem w kasie Hali Miejskiej im. Andrzeja Grubby w Starogardzie Gdańskim. Kibice będą też mieli okazję wylicytować piłki z autografami oraz inne gadżety. Nie zabraknie także konkursów i loterii fantowej, w której pojawią się atrakcyjne nagrody, m.in vouchery na fitness, kolację, jazdę konną oraz wiele innych. Dochód z tego spotkania ma być przeznaczony na turnusy rehabilitacyjne dzieci niepełnosprawnych z Naszego Powiatu.


Między innymi wśród dzieci, które otrzymają wsparcie, jest Agnieszka.


- W pierwszych słowach chciałybyśmy podziękować SKS Sportowa SA Polpharma Starogard Gdański czyli "Kociewskich Diabłów"za zaangażowanie w powstanie kalendarzy oraz w organizacje meczu, podziękowania należą się też wszystkim "ludziom dobrej woli", którzy zakupili już przeszło 400 sztuk kalendarzy. Akcja ta jest bardzo bardzo dobrym pomysłem, ponieważ nie będziemy już wyjeżdżać z naszymi dziećmi do odległych ośrodków rehabilitacyjnych. Dziękujemy też Pani Marcie i Dagmarze oraz fotografom i wszystkim zaangażowanym w powstanie i sprzedaż kalendarzy oraz powstanie i zaangażowanie w organizację meczu. Niech uśmiech naszych dzieci będzie dla Was nagrodą. Zapraszamy wszystkich serdecznie do wspólnego kibicowania na Meczu Charytatywnym - powiedziała Pani Justyna, mama Agnieszki.


Mecz poprzedza akcja sprzedaży "Kalendarzy 2015" Starogardzkiego Klubu Sportowego. W sesji do kalendarza brali udział nasi mali bohaterowie, a dochód ze sprzedaży w całości zostanie przekazany również na ich rehabilitację. Kalendarz można kupić już teraz przed meczami, w biurze klubu lub w takich miejscach Caffe Anka, klubokawiarnia Szafa, Herbaciarnia "Filiżanka" lub Boddega Art.Zapraszamy do kontaktu w razie pytań oraz do odwiedzenia wydarzenia na FB https://www.facebook.com/events/1618627348371933/?fref=ts
Z poważaniem Dagmara Wróblewska​


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz