czwartek, 7 czerwca 2012

Konkurs "Uzdrowić szpitale" - wyraź opinię

Szanowni Mieszkańcy powiatu starogardzkiego

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konkursie "Uzdrowić Szpitale" realizowanego w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Edukacyjnej "Zdrowe Szpitale"....Celem konkursu jest m. in. aktywizowanie społeczności lokalnych do wyrażania opinii na temat usług szpitalnych, co możecie Państwo zrobić wypełniając ankietę, która znajduje się na stronie: http://zdroweszpitale.pl/konkurs

Powiat starogardzki zgłosił swój udział w konkursie, aby poznać Państwa zdanie na temat usług świadczonych przez Kociewskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ Szpital św. Jana.

Konkurs trwa do 30 września br. do godz. 17.00

W regulaminie konkursu zapisano, że "jeden mieszkaniec powiatu może tylko raz wypełnić i przesłać ankietę" oraz "z jednego IP mieszkaniec powiatu podczas trwania konkursu może tylko raz wypełnić i przesłać ankietę".

W konkursie biorą udział ankiety, w których zostały uzupełnione wszystkie pola - pytań jest tylko siedem, a odpowiedzi wybieracie Państwo z podanych propozycji..

Liczymy na Państwa zaangażowanie i wypełnienie ankiety oraz prosimy o przekazanie tej wiadomości do jak największej liczby Państwa znajomych - mieszkańców Naszego Powiatu.


Z poważaniem,
Ewa Sala
Z-ca Naczelnika Wydziału Nadzoru Właścicielskiego, Zdrowia i Polityki Społecznej
Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim
tel. 587673594

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz