środa, 17 czerwca 2015

Polpharma zaprasza do świętowania 80-lecia firmy

Polpharma obchodzi swoje 80-lecie i z tej okazji w dniu 20 czerwca organizuje wyjątkowe wydarzenie. Na Stadionie Miejskim im Kazimierza Deyny wystąpią zespoły Afromental i Perfect. Będzie można wziąć udział w licznych atrakcjach oraz kibicować biegaczom kończącym jubileuszową sztafetę POLRUN. Impreza odbędzie się w godzinach 12.00-23.00. Wstęp dla mieszkańców miasta jest wolny.

Sztafeta POLRUN to niestandardowy pomysł Polpharmy na uświetnienie jubileuszu. Wystartowała 28 maja w Nowej Dębie w województwie podkarpackim, gdzie znajduje się najmłodszy zakład produkcyjny Polpharmy, a zakończy spektakularnym finiszem 20 czerwca w Starogardzie Gdańskim, gdzie rozpoczęła się historia firmy. Trasa biegu o długości 960 km przebiega przez wszystkie lokalizacje Grupy Polpharma. W sztafecie przez 23 dni bierze udział łącznie 700 pracowników Polpharmy oraz przyjaciele i współpracownicy firmy. Przyświeca im wspólny cel charytatywny, którym jest ufundowanie wyjazdów wakacyjnych dla dzieci z domów dziecka z 4 województw, gdzie Polpharma ma swoje zakłady (podkarpackie, łódzkie, mazowieckie, pomorskie). Dzięki tej inicjatywie z wyjazdów skorzystają m.in. wychowankowie placówek opiekuńczo-wychowawczych z Malborka, Kwidzyna, Kartuz, Dzierzgonia i Smolna koło Pucka.

Na ostatnim półtorakilometrowym odcinku biegu POLRUN od siedziby Zakładów Farmaceutycznych przy ul. Pelplińskiej do Stadionu Miejskiego do sztafety przyłączą się między innymi: Janusz Stankowiak, Prezydent Starogardu Gdańskiego, Jerzy Starak, Przewodniczący Rady Nadzorczej Polpharmy, znakomity sportowiec i zwycięzca Rajdu Dakar Rafał Sonik, utytułowani lekkoatleci Marek Plawgo i Grzegorz Sudoł, a także liczna grupa rodzin pracowników oraz dzieci i młodzieży ze starogardzkich szkół. Patronami medialnymi biegu są: TVP Info, Radio RMF FM oraz portal Trenerbiegania.pl. Poczynania biegaczy w każdym dniu sztafety można śledzić na specjalnym kanale POLRUN TV na portalu Youtube https://www.youtube.com/c/POLRUNTV Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie www.polrun.pl.

Polpharma zachęca wszystkie osoby, które wspólnie z biegaczami chciałyby pokonać ostatni odcinek ulicami Starogardu Gdańskiego - od siedziby firmy przy u. Pelplińskiej do mety na Stadionie Miejskim, aby w dniu 20 czerwca przybyły przed bramy Polpharmy do godziny godz. 13.15. Uczestnicy otrzymają jednakowe koszulki. Start zaplanowany jest na godz. 14.00.

Poza zakończeniem biegu POLRUN na uczestników Święta Polpharmy na Stadionie czeka wiele atrakcji dla wszystkich grup wiekowych, w tym m.in.: crossfit, zumba, megapiłkarzyki, zorba i inne. Całość zakończą koncerty gwiazd. Występ zespołu Afromental rozpocznie się o godz. 19.30, a zespołu Perfect - o godz. 21.00. Będzie także możliwość zakupienia przekąsek i napojów w strefie cateringowej. imprezę na Stadionie poprowadzi Marcin Prokop.


Plan Święta Polpharmy

12:00 - rozpoczęcie imprezy, zawody sportowe dla pracowników firmy, atrakcje piknikowe dla mieszkańców miasta

14:00 - 15:00 zakończenie biegu POLRUN wraz z rundą honorową wokół stadionu

18.15 - tort jubileuszowy Polpharmy

19.00 - wystąpienie Jerzego Staraka, Przewodniczącego Rady Nadzorczej

Polpharmy i Janusza Stankowiaka, Prezydenta Miasta Starogard Gdański

19:30 - koncert zespołu Afromental;

21:00 - koncert zespołu Perfect

23:00 - zakończenie imprezy

Więcej informacji udziela Magdalena Rzeszotalska, Dyrektor ds. Komunikacji Korporacyjnej i CSR Polpharma SA, tel. 58 563 80 52, kom. 607 696 473

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz