czwartek, 25 czerwca 2015

Starogard Gdański rozpoczyna filmową przygodę z Cinema City!Już 17 lipca Cinema City rozpocznie połów największych premier kinowych w Galerii Neptun. Przygodę z filmem w Starogardzie Gdańskim czas zacząć!
17 lipca Starogard Gdański zyska niepowtarzalne, nowoczesne kino Cinema City. W niedawno otwartej Galerii Neptun kino sieci Cinema City w tym mieście zaprosi mieszkańców na pierwsze seanse. Miłośnicy najlepszej kinowej rozrywki wreszcie znajdą swoje miejsce, w którym będą mogli łowić najnowsze premiery i hity kinowe.Kino Cinema City to technologia najlepszej jakości obrazu i dźwięku, a także niezwykle wygodne fotele w 6 super nowoczesnych salach. Największe pomieszczenie posiada aż 287 miejsc dla widzów. Filmowe przeżycia nie będą już nigdy takie same, gdy kinomaniacy odwiedzą świeżo otwarte kino. Wydarzenie będzie także idealną okazją do przetestowania technologii Cinema City na najnowszych premierach i spróbowania najlepszego kinowego popcornu!

Starogard Gdański łowi premiery!

Cinema City ma wielką przyjemność zaprosić na największe filmowe wydarzenie w Starogardzie Gdańskim! Od 17 lipca sieć kin będzie wzbudzać najlepsze i najmocniejsze filmowe emocje w mieście.

Otwarcie kina Cinema City odbędzie się 17 lipca w Galerii Neptun (ulica Pomorska 7 w Starogardzie Gdańskim).Szczegóły oraz możliwość zamówienia biletów na stronie www.cinema-city.pl


O CINEMA CITY:

Cinema City International jest jedną z największych grup na rynku rozrywki w Europie i Izraelu. Sieć Cinema City International obejmuje 7 krajów: Polskę, Izrael, Węgry, Czechy, Bułgarię, Rumunię oraz Słowację. Spółka prowadzi 99 multipleksów z 966 ekranami i 188 165 miejscami. W 10 multipleksach działają trójwymiarowe kina IMAX. W maju 2013 Spółka uruchomiła pierwsze kino 4DX w Polsce. Ta przełomowa technologia pozwala na nową jakość przeżyć kinowych, z wykorzystaniem wszystkich zmysłów i najgorętszych Hollywoodzkich tytułów filmowych. Cinema City prowadzi także reklamę w kinach poprzez New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki zależne. Cinema City jest najszybciej rosnącą siecią kin w Europie, obecnie ma podpisane wiążące umowy na 30 multipleksów z ok. 330 nowymi ekranami, których otwarcie zaplanowane jest w większości w nadchodzących 2-3 latach.


Więcej informacji na www.cinema-city.pl oraz www.cinemacity.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz