czwartek, 11 grudnia 2003

Pomóżmy Pameli

Pamela MartynTrzynastoletnia Pamela Martyn, mieszkanka Skarszew, córka Elżbiety i Edwarda Martynów w marcu 2002 roku zachorowała na żółtaczkę, podczas rutynowych badań stwierdzono marskość wątroby. Jest to bardzo rzadki przypadek zachorowania na taką chorobę w tak młodym wieku, koniecznością stał się, więc przeszczep wątroby.


To jedyna szansa na dalsze życie. Dzięki zaangażowaniu wielu ludzi dobrej woli i lekarzy Pamela przeszła operację wątroby 4 listopada 2003 roku. Operacja przeszczepu trwała 9,5 godziny, ale do całkowitego powrotu do zdrowia potrzebne jest dalsze intensywne i kosztowne leczenie. Koszty leczenia przekraczają możliwości finansowe rodziców. Pamela jest leczona w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Pamela oczekuje na pomoc ludzi o dobrym sercu. Możemy oczekiwania naszej Pameli spełnić kupując cegiełkę na jej leczenie.

Dzięki życzliwości i zaangażowaniu Dariusza Skalskiego burmistrza Skarszew przy akceptacji ks. prałata Romana Wesołowskiego oraz parafialnego "Caritas" została wydana płyta CD z nagraniami kolęd i wideoklipem pt. "Skarszewskie kolędowanie" w wykonaniu zespołu " Martyni" i Przyjaciele.

Pamela Martyn

Płytę cegiełkę można będzie można nabyć w sklepiku parafialnym, domu towarowym "HAMOND" pana Armatowskiego, Sklepie "Mateusz" państwa Zarzyckich. Minimalną wartość cegiełki ustalono na kwotę 10 zł. Koszt wydania płyty to ok. 7 zł.

Uroczysta promocja płyty odbędzie się 21 grudnia 2003 roku w Domu Towarowym "HAMOND", tam też będzie można wysłuchać kolęd nagranych na płycie na żywo w wykonaniu zespołu "Martyni" i Przyjaciele.

Przy zespole "Caritas" w parafii św. Michała Archanioła w Skarszewach zostało utworzone specjalne konto, na które można dokonywać wpłat na leczenie Pameli:

BS Starogard Gd. O/Skarszewy Nr konta 83401011-778-2706-114 z dopiskiem "Dla Pameli".

- Za szczodrość darczyńców składamy w imieniu Pameli podziękowania. - powiedział Kociewiakowi Ryszard Łangowski współorganizator tej szlachetnej akcji.

(jotes)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz