niedziela, 28 września 2014

MICHAŁ KARGUL. Zapraszamy na kolejne spotkanie poświęcone organizacji V Kongresu Kociewskiego

Szanowni Państwo,

Serdecznie Państwa zapraszamy na kolejne spotkanie poświęcone organizacji V Kongresu Kociewskiego. Przez kilka miesięcy, od stycznia b.r. grono kilkudziesięciu regionalistów, samorządowców i miłośników Kociewia dyskutowało nad założeniami do kolejnego kongresu w 2015 r. Pod koniec kwietnia, w Nowym, przedstawiliśmy wstępny projekt założeń programowych V Kongresu. Przez całe lato zbieraliśmy uwagi i poprawki, które umożliwiły nam jego dopracowanie. Teraz pragniemy byśmy wspólnie mogli ostatecznie zatwierdzić ten dokument.

Jednocześnie przedstawiamy Państwu wstępną listę działań kongresowych, które powinny być osią konkretnych decyzji organizacyjnych podejmowanych w najbliższym czasie przez zainteresowane Kongresem podmioty.

Serdecznie zapraszamy zwłaszcza przedstawicieli samorządów i instytucji samorządowych, bo bez ich udziału i zaangażowania trudno sobie wyobrazić organizację przyszłorocznego Kongresu.

Zapraszamy zatem do Opalenia nad Wisłą 4 października b.r. na godzinę 9.00 do miejscowego Domu Kultury. Jednocześnie zapraszamy na VIII Nadwiślańskie Spotkania Regionalne, w ramach których udało nam się logistycznie zorganizować niniejsze zebranie kongresowe.

W imieniu sekretariatu

Roboczego Komitetu Organizacyjnego

dr Michał Kargul
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz