sobota, 7 kwietnia 2007

LISTY. Gdzie ten młyn?

Witam.
Szukam lokalizacji obiektu (prawdopodobnie młyn) z załączonej fotografii. "Pasuje" mi do Kociewia. Obejrzałam galerię zdjęć z portalu "Kociewiak", ale nie znalazłam tego budynku.
Czy mogłabym prosić o wskazanie, gdzie ten "chyba młyn" się znajduje?
pozdrawiam
Krystyna Witkowska


Witam.
Nie ma go w galerii zdjęć, gdyż jeszcze nie zdążyłem zrobić serii pt. młyny kociewskie (częściowo są elektrownie wodne i kościoły). Gdyby Pani miała takie "fotoopracowanie", byłbym wdzięczny za nadesłanie materiału - wrzuciłbym do portalu. Natomiast co do tego młyna, to na 99 procent jest to obiekt stojący w Łobodzie - przy trasie Łuby - Śliwice, a więc na zachodniej granicy Kociewia. .
Serdecznie pozdrawiam
Tadeusz Majewski

Witam
Dziękuję za odpowiedź. Niestety nie mam zdjęć kociewskich młynów. Fotografuję ciekawe obiekty, jakie spotykam na trasie moich niedzielnych wędrówek znakowanymi szlakami turystyki pieszej regionu gdańskiego. Poszukiwany obiekt znajduje się na jednym z tych szlaków. Miejscowość Łoboda, jak sprawdziłam w Wikipedii, leży w województwie kujawsko-pomorskim, więc poszukiwany obiekt niestety nie może być tam.
Pozdrawiam
Krystyna Witkowska
PS. Przesyłam zdjęcia bardzo ciekawego mostu znajdującego się w pobliżu Nowej Wsi Rzecznej. Nie znalazłam jego zdjęcia w Waszym portalu


Dziekuję za zdjęcia. Nazywamy ten obiekt "Drajmostem".
Pozdrawiam
Tadeusz Majewski
PS. Chyba jednak w Łobodzie. Jak tylko będę jechał w tamtą stronę, zrobię zdjęcie i porównamy.

1 komentarz:

  1. witam, przedstawiony na zdjęciu młyn znajduje sie na kaszubach, w miejscowosci Lipusz, koło Kościeżyny.

    OdpowiedzUsuń