środa, 17 listopada 2010

List młodej Kociewianki - kandydatki do Sejmiku z ramienia PO


Drodzy Kociewiacy i Przyjaciele Kociewia


Podjęłam decyzję o kandydowaniu do Sejmiku województwa pomorskiego, ponieważ chciałabym wykorzystać zdobytą wiedzę i doświadczenie w pracy na rzecz Pomorza, w szczególności naszego Kociewia. To tutaj się urodziłam, wychowałam i spędziłam najpiękniejsze chwile mojego życia.


Zdaję sobie sprawę, że pełnienie funkcji radnej Sejmiku wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, wymaga dyscypliny i ciężkiej pracy. Jestem jednak do tego przygotowana. Czuję się odpowiedzialna za naszą Małą Ojczyznę, której jestem częścią, dlatego chciałabym prosić Państwa o poparcie mojej kandydatury.


Mój okręg wyborczy obejmuje powiat starogardzki, gdański, kościerski i kartuski. Nie mogę Państwu obiecać sieci nowych autostrad, pielgrzymek inwestorów i całkowitej likwidacji bezrobocia. Mogę jednak dać słowo, że zrobię wszystko, co będzie w mojej mocy aby nasz region rozwijał się jak najlepiej, będę uczciwie i wytrwale pracować na rzecz całego Pomorza.


Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się czegoś więcej o moich planach, to z przyjemnością odpowiem na wszystkie Państwa pytania, a jeśli nie będę znała odpowiedzi na niektóre z nich, to się do tego przyznam.

W polityce jest niewielu młodych ludzi, zarzuca się nam brak doświadczenia i często lekceważący stosunek do tradycji a przecież można odważnie patrzeć w przyszłość, szanując przy tym tradycję i dorobek poprzednich pokoleń.


Jeśli nie są Państwo przekonani do mojej kandydatury, to oczywiście to zrozumiem, proszę jednak, żebyście wzięli udział w tych wyborach. Proszę nie rezygnować z jednego z przywilejów, jakie daje nam demokracja - prawa do głosu. W Sejmiku zapadają najważniejsze decyzje dotyczące rozwoju Pomorza, powinniśmy mieć na nie wpływ...


Więcej informacji o mnie można znaleźć na stronie internetowej: www.platforma-starogard.pl

Podam Państwu także mój adres e-mail: kociewianka1986@wp.pl lub patrycja.hamerska@platforma-starogard.pl i nr tel. 512 434 105

Poniżej przedstawiam Państwu mój życiorys.


Z wyrazami szacunku,

Patrycja Hamerska

ŻYCIORYS PATRYCJI - PRZEJDŹ


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz