czwartek, 18 listopada 2010

Patrycja Hamerska kandyduje do Sejmiku

Urodziłam się 29 kwietnia 1986 w Starogardzie Gdańskim. Pochodzę z Osieka, turystycznego serca Kociewia. Ukończyłam I LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starogardzie Gdańskim oraz jestem absolwentką kulturoznawstwa Uniwersytetu Gdańskiego. Obecnie studiuję na IV roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Jestem pracownikiem Muzeum Ziemi Kociewskiej, gdzie od dwóch miesięcy zajmuję się działem etnografii oraz pracownikiem biura Senatora Andrzeja Grzyba.


Moją pasją jest szeroko pojęta kultura ludowa Kociewia. Od roku 2009 jestem członkiem zarządu Trójmiejskiego Klubu Kociewiaków. W latach 2007-2009 byłam przewodniczącą Studenckiego Koła Naukowego Mozaika, działającego przy Katedrze Kulturoznawstwa Uniwersytetu Gdańskiego, uznanego za najlepsze koło naukowe UG w 2009 roku i członkiem Samorządu Studentów Wydziału Filologicznego. W tym samym roku zostałam nominowana do nagrody rektora UG za działalność na rzecz Uniwersytetu Gdańskiego. Moja nota biograficzna znalazła się w albumie "Kobiety Kwiaty Kociewia". Wolne chwile (mam ich niewiele) spędzam najchętniej z rodziną i na spacerach ze swoimi psami.

LIST PATRYCJI DO WYBORCÓW - PRZEJDŹ

Mpo kociewsku, czyli o ruchankach naukowo, impreza organizowana przez SKN Mozaika.Uczestniczyłam w Studenckich badaniach naukowych w Ekwadorze (2009) - tutaj w trakcie spożywania lokalnego przysmaku - świnki morskiej.


Warsztaty regionalne na Kociewiu dla studentów, organizowane przez SKN MozaikaZaduszki Kociewskie 2008 r.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz