czwartek, 19 stycznia 2012

Z POLICJI. Zarzuty za narkotyki w kierownicy

ZARZUTY ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW USŁYSZAŁ DZISIAJ 23-LETNI MIESZKANIEC GMINY BOBOWO. MĘŻCZYZNA ZOSTAŁ ZATRZYMANY PODCZAS KONTROLI DROGOWEJ. INTERWENIUJĄCY W TEJ SPRAWIE POLICJANCI ZNALEŹLI PONAD 60 GRAM ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH. BYŁA TO AMFETAMINA I KAPSUŁKI Z EKSTAZY. NARKOTYKI UKRYTE BYŁY W KIEROWNICY KONTROLOWANEGO VOLKSWAGENA. MĘŻCZYZNA TRAFIŁ DO POLICYJNEGO ARESZTU. ZA POSIADANIE TAKIEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW GROZI KARA DO 10 LAT POZBAWIENIA WOLNOŚCI.

Kryminalni ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali 23-latka, który posiadał znaczną ilość środków odurzających. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Lipinki Szlacheckie. Interweniujący w tej sprawie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej osobowego volkswagena.
Samochodem tym podróżowało dwóch młodych mężczyzn. Zarówno kierowca jak i pasażer pojazdu podczas policyjnej interwencji wykazywali oznaki zdenerwowania.
W czasie przeszukania samochodu funkcjonariusze odnaleźli w kierownicy skrytkę. Wewnątrz ukryte były narkotyki. W sumie zabezpieczono blisko 50 gram amfetaminy i 19 kapsułek z zawartością ekstazy. Środki te należały do jednego z podróżujących volkswagenem mężczyzn. Mieszkaniec gminy Bobowo został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj śledczy przedstawili w tej sprawie zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 10 lat więzienia.

mł. asp. Marcin Kunka
Oficer prasowy
KPP w Starogardzie GdańskimBrak komentarzy:

Prześlij komentarz