poniedziałek, 21 maja 2012

Akcja - badania densytometryczne w Starogardzie

MOBILNE CENTRUM DIAGNOSTYCZNE OSTEOPOROZY
Szanowni Państwo,
Pragniemy zachęcić Państwa do udziału w akcji badań densytometrycznych. Badania odbędą się 24, 25 i 26 maja od 9.00 do 20.30 ul. Juranda ze Spychowa 2 NZOZ Przychodnia "SALS", tel. 509 622 037 Barbara Skalska....Jesteśmy firmą działającą na rynku medycznym od ponad 20 lat. Łącząc tradycję i doświadczenie z nowoczesnym podejściem do wymagań rynku, stworzyliśmy system kompleksowej opieki dla osób chorujących na osteoporozę, bądź też będących w grupie ryzyka wystąpienia choroby. W naszych mobilnych pracowniach densytometrycznych - osteobusach, przeprowadzamy badania na najwyższej jakości sprzęcie medycznym firmy GE Medical System, dając tym samym dosłownie każdemu możliwość wykonania badania w dowolnym miejscu w Polsce.
Wykonujemy badania wyłącznie z szyjki kości udowej lub kręgosłupa uznawanych za najbardziej miarodajne.
Wyspecjalizowana kadra przeprowadzająca badania, zadba o najwyższy standard obsługi Pacjenta tej czysto medycznej jak i ludzkiej, udzielając odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania.
Nasza usługa nie kończy się na wykonaniu badania i przekazaniu wyniku. Dbamy o to aby każdy kto odwiedzi naszą pracownię densytometryczną otrzymał pakiet informacji niezbędnych do prawidłowego postępowania w przypadku wystąpienia osteoporozy, ale również jak stosować profilaktykę, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia osteoporozy.
Setki osób odwiedzających codziennie nasze mobilne centra medyczne są świadectwem skuteczności naszej strategii.ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

________________________
www.osteobusy.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz