czwartek, 24 maja 2012

JOANNA PEKA. YOUR FUTURE - język angielski Twoją przyszłością

- Robert Korzeniowski jest wielki i pragnę podążać jego śladami - mówi Joanna Peka, młoda pani dyrektor Szkoły Języków Obcych Your Future. - Wróciłam do Zblewa po studiach, aby dokonać przełomu. Małymi kroczkami przyczyniam się do rozwoju świadomości językowej mieszkańców gminy Zblewo. Aż pięćdziesiąt osób dorosłych mogło zaznajomić się z angielskim, dzięki darmowym kursom projektu współfinansowanego ze środków Unijnych "Jestem kompetentny - stale się zmieniam"...Świadczy to o potrzebie nauki języków nie tylko pośród dzieci i młodzieży, ale również osób, które są już ukierunkowane w życiu zawodowym... Kiedy dowiedziałam się o ogólnopolskiej kampanii społecznej "Język to podstawa, Ucz się języków", poczułam przypływ pozytywnej energii - oto jestem częścią inicjatywy mającej na celu uświadomienie Polakom, jak ważna i korzystna jest obecnie znajomość języków obcych. Jako partner akcji "Tydzień Języków - przygotuj się do EURO" wspieram proces popularyzowania wizerunku Polaka jako mieszkańca Europy. Wierzę, że przeprowadzając akcje społeczne pod postacią anglojęzycznych przedstawień, konkursów i zabaw językowych oraz dni otwartych szkoły promowanie wielojęzyczności stanie się naszą wspólną wartością. Szef Kancelarii Prezydenta Polski wyraża uznanie dla inicjatywy, pod którą podpisuję się wójt Zblewa Krzysztof Trawicki, a ja we własnej skromnej osobie uczynię wszystko, aby nauka języka nie polegała na zasadzie ZZZ - zakuć, zdać, zapomnieć.

Joanna Peka - prawda, że oryginalne zdjęcie?

Ambasadorzy Wielkiej Brytanii, Austrii oraz Republiki Federalnej Niemiec podpisali deklarację na rzecz wspierania wielojęzyczności i propagowania nauki języków obcych w Polsce. Ambasadorem akcji zgodził się być nikt inny, jak człowiek, który udowodnił niejednokrotnie, że motywacja w połączeniu z ciężką pracą owocuje wygraną. Niech naszą nagrodą będzie brak barier w komunikowaniu się!

Serdecznie zapraszam wszystkich na dni otwarte szkoły 27.05 i 3.06 2012, aby sprawdzić się i zdobyć bezpłatny certyfikat.

Dołączcie również do nas 2 czerwca na placu 700-lecia po godz 17. Czeka Was dużo zabawy i uśmiechu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz