czwartek, 17 maja 2012

Pracownicy STAR-PEC urządzą ogródek wypoczynkowy na terenie MOPS w Starogardzie

Pierwsze akcje w ramach programu Wspólne Działanie - Lokalne Zaangażowanie już za nami. Ale to i tak dopiero początek. Już jutro i w piątek kolejne cztery zespoły z Gdańska, a także jeden ze Starogardu Gdańskiego poświęcą cały dzień na pomoc lokalnej społeczności. Powstanie miasteczko rowerowe, odnowione zostaną szkolna świetlica, sala lekcyjna, a także kącik adopcyjny w schronisku dla zwierząt - pisze Grzegorz Blachowski. - Pracownicy STAR-PEC natomiast urządzą ogródek wypoczynkowy na terenie placu środowiskowego MOPS w Starogardzie Gdańskim....

To druga edycja programu Wspólne Działanie - Lokalne Zaangażowanie, w ramach której 16 zespołów pracowników Grupy Stadtwerke Leipzig w Polsce w ciągu miesiąca realizuje szereg projektów na rzecz swojego otoczenia.

W programie udział bierze ponad 400 pracowników z siedmiu spółek w pięciu miastach Polski. Dzięki temu w Gdańsku, Tczewie, Starogardzie Gdańskim, Jeleniej Górze i Sopocie powstanie szereg różnorodnych inicjatyw finansowanych przez poszczególne firmy. Celem programu WDLZ jest włączenie pracowników do działań na rzecz otoczenia firmy, pomoc lokalnej społeczności, a także praktyczna nauka zarządzania projektami i zespołem.

Będzie nam niezwykle miło spotkać się z Państwem podczas realizacji piątkowego projektu STAR-PEC w Starogardzie Gdańskim. Pracownicy firmy urządzą ogródek na terenie placu środowiskowego MOPS (ul. Pelplińska 3, Starogard Gdański) w godzinach 10-14.

Zapraszamy również na bloga: www.wdlz.pl, na którym przeczytają Państwo o wszystkich projektach tegorocznej edycji programu.
Z wyrazami szacunku,
Grzegorz Blachowski Public Relations Manager
Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o.
ul. Biała 1b, 80-435 Gdańsk tel.: 58 52 43 725, 661 661 773 fax: 58 34 13 751 www.gpec.gda.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz