środa, 2 września 2015

Goście z całego świata przyjadą 10 września do Czarnej Wody

Goście z całego świata przyjadą 10 września do Czarnej Wody - zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

Szanowni Państwo

Jeszcze rok temu sukces ten wydawał się prawie nieosiągalny. Dzisiaj w Czarnej Wodzie już pracuje pierwsza w Polsce fabryka innowacyjnych płyt LVL, uruchomiona w zaledwie rok od wmurowania kamienia węgielnego. Imponujące tempo inwestycji to nie tylko powód do dumy firmy STEICO. To przede wszystkim efekt ogromnego zapotrzebowania na ten innowacyjny materiał konstrukcyjny, którego popyt wciąż przewyższa podaż. W obliczu kryzysu w Rosji, która była dominującym dostawcą LVL w Europie, powstające w Polsce płyty chcą kupować inwestorzy z całego świata. Dlatego 10 września do Czarnej Wody przyjadą przedstawiciele firm budowlanych z wielu krajów, aby zobaczyć najnowocześniejszą w Europie fabrykę produkcji LVL. To ważne wydarzenie dla firmy STEICO, ale i całego regionu. Po osiągnięciu pełnych mocy produkcyjnych w zakładzie zatrudnienie znajdzie aż 170 osób, a polska fabryka, której potencjał wytwórczy wyniesie około 100 000 m3 płyt LVL rocznie, stanie się potentatem na rynku europejskim.

Dlatego chcemy zaprosić Państwa do udziału w spotkaniu z gośćmi, którzy licznie stawią się w fabryce w Czarnej Wodzie (na ul. A. Mickiewicza 10) 10 września o godz. 15.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 8 września.
W przypadku nieobecności, na życzenie możemy dostarczyć Państwu materiał prasowy i fotograficzny.

Szczegółowych informacji udziela:
Małgorzata Wnorowska, tel. 609 192 635, m.wnorowska@forestor.pl

Na zdjęciu

Uroczystego przecięcia wstęgi nowej fabryki LVL 17 lipca dokonali wicepremier Janusz Piechociński i prezes zarządu firmy Steico SE, Udo Schramek. Fot. Paweł Winiarski fotoLajt

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz