piątek, 27 sierpnia 2004

Kwatera "Nad stawem"

Agroturystyka "Nad Stawem" 83 - 221 Osiek Wycinki 8A
Tel. (0-58) 58-283-25 lub 0-691-85-66-32
Ok. 1,5km od centrum Osieka. 150m od jeziora Kałębie. 100m od lasu. 50m do baru i sklepów.
Oferta całoroczna!
2 pokoje 2 - osobowe z łazienką i aneksem kuchennym. Wolnostojący domek z dwoma pokojami 2 - osobowymi, 2 łazienki, kuchnia z wyposażeniem.
możliwość rozpalenia ogniska lub grillamożliwość połowu ryb w stawie!możliwość wycieczek bryczką po okolicymożliwość jazdy konnej - dojazd ok. 3kmmożliwość zwiedzania rezerwatów przyrody, atrakcyjnych miejsc i zabytków Kociewia z przewodnikiem i fotografemw sezonie zimowym kuligi i ogniska do dyspozycjistół do tenisa z osprzętemboisko do gry w siatkówkę, koszykówkę i badmintona oraz rolek2 rowery górskiepomieszczenie do rekreacji ruchowej (atlas, rowerek, bieżnia, wiosła, PRO SWING - płaski brzuch)lodowisko i łyżwy (zima) SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Dlaczego warto tu spędzić wczasy, weekend czy jakiś tydzień wolny? Bo kwatera leży w pięknej miejscowości Wycinki, niedaleko Osieka, blisko stąd do największego jeziora na Kociewiu Kałębia. Na tym jeziorze można wędkować, żeglować, uprawiać surfing, a zimą jeździć na łyżwach. Spacer dookoła Kałębia to niepowtarzalne przeżycie. Jezioro otaczają Bory Tucholskie. We wrzęsniu i w październiku jest tu mnóstwo grzybów. Napotkane po drodze wioski mają specyficzny charakter, gdyż pozostało w nich sporo domów budowanych przez borowiaków, liczących sobie nieraz ponad 200 lat. W samych Wycinkach w byłej szkole mieści się Muzeum Kociewskie. Kwatera spełni Twoje najwybredniejsze oczekiwania. Mieści się w dwóch nowych budynkach, wybudowanych według najnowszych standardów. Na posesji jest śliczny ogód z dużym stawem.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz