piątek, 27 sierpnia 2004

Zajazd "Osiek", smażalnia ryb

To jest miejsce, gdzie warto odpoczać jadąc z południa Polski na Północ i odwrotnie. Zresztą ten zajzad polecamy wszystkim.

Osiek to słynna miejscowść. Tutaj w połowie lat 90.Wojciech Cejrowski organizowal zloty prawicy polskiej pod nazwą Ciemnogród, a teraz co roku odbywa się Międzynarosowy Festiwal Muzyki Chrzescijańskiej Gospel. Miejscowość jest ze wszech miar godna obejrzenia i nie tylko. Osiek i okolice to wspaniałe miejsce do wypoczynku. Dookoła otaczają Cię lasy, sa tez wielkie jeziora - Kałębie, największe na Kociewiu, Słone i Czarne, nad które lubili przyjeżdżać nasi notabne, m.in. premier Oleksy.
Osiek leży przy trasie łączęcej drogę krajową numer 1 z Trójmiastem i Kaszubami. Zjeżdza się z dro\gi krajowej nr 1 w miejscowości Warlubie i jedzie na Skórcz - Starogard lub Skórcz - Kościerzynę.
Zajazd "Osiek"to jedyne miejsce, gdzie możesz przy tej trasie dobrze wypocząć, zjeść i się pobawić np. w dyskotece czy na wieczorkach tanecznych. W zajeździe jest 16 pokoi noclegowych o przyzwoitym standardzie (2 i 1-osobowe z łazienka i tv), restauracja i obok smażalnia ryb, równiez jedyna przy tej trasie. Kto jest wybredny, może zamówić pieczonego dzika. O grillu i ognisku nie ma co mówić, to tutaj codzienność. Przy zajeździe jest strzeżony parking.
Właściciel organizuje też wesela, stypy i bankiety.
Tel.
e-mail?
adres ?
Manu ? (mozliwość zmieniania)
A oto jak wygląda Zajazd "Osiek".


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz