czwartek, 12 stycznia 2006

WOŚP gra
E-mailem
Chwila przerwy w pisaniu. Przeglądamy pocztę i co widzimy? Korespondencja z Bytoni. Pominęliśmy w naszej podróży, ale tu wstawiamy tekst i zdjęcia.
W Zespole Szkół Publicznych w Bytoni zagraliśmy z Wielką Orkiestrą po raz drugi.Kwestę połączyliśmy z festynem w naszej szkole. Zbieraliśmy pieniądze przy akompaniamencie zespołów muzycznych "GaMa" i "Rodzina".
Tradycyjnie odbyła się licytacja. Najdrożej wylicytowano tort ufundowany przez dyrektora szkoły, który skosztowali wszyscy uczestnicy zabawy. Zaprezentowaliśmy także artystyczne umiejętności naszych uczniów.
Klasy gimnazjalne przygotowały kawiarenkę. W szkole pachniało ciastem i kawą. Sprzedawaliśmy też gadżety Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa. Cieszy fakt, że w tak małej miejscowości organizuje się imprezy, na których zjawiają się całe rodziny. Całkowity dochód na WOŚP wyniósł 803,92 zł.

Organizatorem imprezy była pani Katarzyna Stencel oraz wolontariusze z ZSP w Bytoni (Krzysztof Cherek, Małgorzata Głogowska, Barbara Andrearczyk, Dawid Prusak, pani Monika Grzywacz). Po wspólnej zabawie wysłaliśmy tradycyjne światełko do nieba.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz