niedziela, 8 czerwca 2008

Najwyższy Polak przyjeżdża do Starogardu

Najwyższy Polak ze schorzeniami sprzężonymi przyjeżdża do Starogardu! Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na konferencję z jego udziałem!

Konferencja otwierająca serca- Jestem przerażona, że odkryłam u mojej córki zespół Marfana. Jednocześnie mogę spać spokojnie, mimo że to odkrycie spadło na mnie jak grom z jasnego nieba - mówi Pani Edyta Hernuś. - Wiedziałam, że coś jest nie tak z moim dzieckiem i szukałam trafnej diagnozy. Stało się to nieoczekiwanie w czasie konferencji zorganizowanej przez Stowarzyszenie Marfan Polska. Jestem ogromnie wdzięczna Pani doktor i Panu Prezesowi za to, że zechcieli przyjechać do naszego powiatu.

- W Stowarzyszeniu Marfan Polska Hanna i Jan Kawalec dokonują transformacji ludzkich serc dzięki swoim doświadczeniom, którymi dzielą się z innymi - mówi prof. Bogna Kowalska. - Są świadectwem osób, które pomimo własnych słabości, niosą pomoc innym osobom. Mam nadzieję, że konferencja pomoże osobom zdrowym otworzyć swoje serca na osoby ze schorzeniami sprzężonymi i spowoduje, że generacja ludzi zdrowych odkryje swoją fascynację i efektywność w pomaganiu osobom ze schorzeniami sprzężonymi w praktyce.

Najbliższa konferencja odbędzie się dzięki staroście starogardzkiemu Leszkowi Burczyk w dniu 10 czerwca o godz. 12 w Starostwie Powiatowym w Starogardzie na II piętrze w sali 201.

Program konferencji, karta zgłoszenia i zaproszenie na konferencję do pobrania tutaj:

PROGRAM KONFERENCJI

KARTA ZGŁOSZENIA

ZAPROSZENIE
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz