wtorek, 20 września 2011

Badania EKG przez telefon oraz aparat do mierzenia ciśnienia

UWAGA!!!

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zblewie posiada aparaturę do wykonywania badań EKG przez telefon oraz aparat do mierzenia ciśnienia.

Z urządzenia może skorzystać bezpłatnie każda osoba. Aparatura przekazywana jest poszczególnym sołtysom wsi gminy Zblewo...


Mieszkańcy Białachowa i Miradowa już skorzystali z takiej formy badania.
Od 12 września badania mogą wykonywać mieszkańcy sołectwa Kleszczewo Kościerskie. Drugi z aparatów dostępny będzie do końca września dla mieszkańców sołectwa Borzechowo.
Aparatura dostępna będzie u sołtysów wsi. Więcej informacji można uzyskać w siedzibie GOPS lub pod numerem telefonu 58 5623735.

Jak to działa? Urządzenie wykonuje badanie EKG przez telefon, dlatego można je wykonać z dowolnego miejsca gdzie jest on dostępny. - podłączamy urządzenie (w czynności tej pomoże sołtys) - należy sprawdzić czy aparatura działa, zadzwonić pod wskazany numer telefonu i przyłożyć słuchawkę do aparatu - po zarejestrowaniu badania EKG lekarz udzieli telefonicznej konsultacji i zadecyduje o ewentualnym leczeniu Osoby chętne zapraszamy do skorzystania z badania.
Co daje Tobie Tele EKG? Twoje badanie jest pod stałą kontrolą specjalistów ze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu, którego najwybitniejszym twórcą był m. in. Zbigniew Religa. Twój wynik EKG zostanie niezwłocznie przeanalizowany przez kardiologa, który udzieli porady, a w razie potrzeby wezwie Pogotowie Ratunkowe. SOŁECTWA CHĘTNE DO SKORZYSTANIA Z BEZPŁATNYCH BADAŃ PROSIMY O KONTAKT Z GMINNYM OŚRODKIEM POMOCY SPOŁECZNEJ W ZBLEWIE W CELU UDOSTĘPNIENIA APARATURY.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz