środa, 7 września 2011

SZANSA DLA KAŻDEGO!!! ZAWÓD Z UPRAWNIENIAMI – TECHNIK MASAŻYSTA

SZANSA DLA KAŻDEGO!!!

ZAWÓD Z UPRAWNIENIAMI - TECHNIK MASAŻYSTAJak zostać masażystą? Kwalifikacje i prawo do samodzielnego wykonywania zawodu nabywa się w 2 lata. Nauka organizowana jest na poziomie szkoły policealnej dla dorosłych, matura nie jest wymagana, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Zajęcia nie kolidują z pracą i są prowadzone w systemie wieczorowym w weekendy.

Przyszli masażyści uczą się m.in. masażu: klasycznego, sportowego, punktowego, izometrycznego, kosmetycznego itp.

Technicy masażyści pracować mogą w: przychodniach rehabilitacyjnych, szpitalach, gabinetach odnowy biologicznej, sanatoriach, SPA, klubach sportowych itp.

UWAGA!!! Mając dyplom Technika Masażysty można założyć własną działalność i masować we własnym gabinecie.

Opiekunowie Medyczni zatrudniani są od zaraz. Praca czeka w Polsce i za granicą.

Opiekunowie Medyczni pracować mogą w szpitalach, domach pomocy społecznej, a nawet w mieszkaniach prywatnych.

Po ukończonej szkole absolwenci znajdują również zatrudnienie w krajach unijnych np. Niemcy, Austria, Szwajcaria, Włochy itp.

.

UWAGA!!! Opiekun Medyczny to zawód, gdzie chętnie są zatrudniane osoby w średnim wieku i więcej. Aby zdobyć kwalifikacje do opieki medycznej nad pacjentem, nie trzeba posiadać wybitnych zdolności. Konieczne jest jedynie ukończenie zaocznej nauki w tym zawodzie, która trwa tylko 1 rok.

Obecnie Szkoła Policealna NOVUM przyjmuje na semestr wrześniowy wszystkich chętnych bez względu na wiek. Wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej i dowód osobisty. Matura nie jest wymagana. Zajęcia odbywają się co 2 tygodnie .

Szkoła Policealna Novum prowadzi nabór na kierunki: Technik masażysta, Opiekunka dziecięca, Opiekun medyczny, Technik BHP, Asystent osoby niepełnosprawnej i wiele innych!!! Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do sekretariatu Szkoły Policealnej Novum w Starogardzie Gdańskim, ul. Rynek 36/1 (I piętro), tel./fax 58 56 305 12

Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Nabór trwa do 14 września 2011r. Decyduje kolejność zgłoszeń.

stg.novum@op.pl www.plejada.edu.plSzkoła Policealna w Starogardzie Gdańskim zatrudni nauczycieli z przedmiotów medycznych, zawodowych i ogólnych.

ul. Rynek 36/1 , 83-200 Starogard Gdański tel. (58) 56 305 12 stg.novum@op.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz