niedziela, 30 października 2011

MŁODZI-STG. GIMNAZJUM SKARSZEWY. Nasza klasa różni się od innych...

Zauważyłyśmy ostatnio, że nasza klasa różni się od innych pod względem ubioru i zachowania. Dlatego postanowiłyśmy porozmawiać o tym z koleżankami i okazało się, że one uważają dokładnie tak samo . Mamy wywiad z jedną z nich:Różne rzeczy przychodzą nam do głowy, często się wygłupiamy, co widać.

Redakcja: Hej. Zauważyłyśmy ostatnio, że nasza klasa różni się od innych. Co o tym sądzisz?

Weronika: Jesteśmy inni, jak najbardziej. Mamy inne poczucie humoru, inaczej się ubieramy i nie przejmujemy się zbytnio tym, co myślą o nas inni. Takie przynajmniej odnoszę wrażenie.


- Właśnie. I wymyślamy nawet własną modę, np. fryzury. Opowiesz coś o tym?
Weronika: Tak. Przez parę dni kilka z nas chodziło w koczku zrobionym na czubku głowy. Wyglądało to dość oryginalnie. Byli ludzie, którzy patrzyli na nas jak na wariatki, z rozbawieniem lub w ogóle ignorowali. Teraz za to w naszej klasie zapanowała moda na opaski do włosów i bransoletki .
Ubieramy się dość kolorowo w porównaniu do innych klas, ale wydaje mi się, że jesteśmy też weselszą klasą, może to dlatego.
Nasza fryzurka wymyślona przez Karolinę. Zazwyczaj wygląda troszkę inaczej.

- No właśnie. Jak powiedziałaś, jesteśmy bardzo oryginalni. Często też wymyślamy różne żarty, które potem robimy innym.
Weronika: Zdarza się, że tak jest. Zazwyczaj są to takie niewinne żarty, choć nie zawsze wszystkim przypadają one do gustu .


Na tym zdjęciu dokładnie widać, że wystarczy nam nawet jedno krzesło. Mamy całe trybuny do dyspozycji, ale tak jest jakoś milej i fajniej.


- Masz całkowitą rację. Nasze żarty nie zawsze przypadają innym do gustu. Ale wróćmy do naszego stylu ubierania się. Jak go oceniasz?
Weronika: Bardzo kolorowy. Mimo że jesteśmy inne, to podobne . Na przykład jedna ubiera się typowo na sportowo, inna miesza style, trzecia jest bardzo dziewczęca, jednak zawsze są jakieś elementy łączące nasz sposób ubierania się. Według mnie ubieramy się na pierwszy rzut oka zwyczajnie, ale jeżeli przyjrzymy się każdej klasie z osobna, zauważymy, że są klasy, które się wyróżniają, między innymi nasza. Nasz styl ubierania? Z pewnością odmienny i ciekawy.

- I tego powinniśmy się trzymać. Dzięki za krótki wywiad. Narka.
Weronika: Pa


Z Weroniką Gdaniec rozmawiały Karolina i Paulina.
Zespół Szkół Publicznych Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Skarszewach, klasa IIIa.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz