czwartek, 20 października 2011

OWIDZ. NIETRZEŹWY KIEROWCA ROZBIŁ BMW

Do groźnie wyglądającego wypadku drogowego doszło wczoraj wieczorem w Owidzu. Jadące od strony miejscowości Barchnowy bmw uderzyło w leżący na poboczu drogi głaz i dachowało. Jak się okazało kierowca rozbitego pojazdu był nietrzeźwy i złamał zakaz sądowy. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.
Policjanci ze Starogardu Gdańskiego wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego jaki wydarzył się wczoraj w Owidzu na ulicy Szkolnej. Do zdarzenia doszło około godz.: 23.15.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, jadące od strony miejscowości Barchnowy bmw uderzyło w leżący na poboczu głaz. Siła tego uderzenia była tak duża, że auto odbiło się od kamienia i dachowało.

Badanie alkomatem wykazało, że 27-letni kierowca tego pojazdu spożywał wcześniej alkohol. Mieszkaniec Starogardu Gdańskiego miał w swoim organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Po sprawdzeniu w policyjnych kartotekach wyszło na jaw, że pijany kierowca posiada do 2012 roku zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Ranny w wypadku mężczyzna trafił do starogardzkiego szpitala. Obecnie miejscowi policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwym i złamanie zakazu sądowego grozi kara do 5 lat wiezienia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz