wtorek, 25 listopada 2008

Zaprosili nas

W "Ogródku"

Zapraszam 27 listopada (czwartek) o godz. 19 do Restauracji "Ogródek" (ul. Lubichowska, Starogard Gd.) na prezentacje Jerzego Czartoryskiego i kap. Waldemara Waszczyka z wyprawy żeglarskiej "Sails on Antarctica 2007/2008" czyli Horn i Antarktyda jachtem Bona Tera (wstęp wolny). Szczegóły:

http://www.hetman.org.pl/sails-on-antarctica-2007-2008.php, http://www.hetman.org.pl/images/dziennik_baltycki.pdf

http://www.ogrodek.pl

Krzysiek


Problemy rozwoju Starogardu

Starogardzki Klub Biznesu zaprasza na spotkanie z Przewodniczącym Rady Miasta Piotrem Cychnerskim oraz Prezydentem Miasta Starogard Gd. Edmundem Stachowiczem. Temat spotkania: "Problemy rozwoju Starogardu Gd. w kontekście budżetu na rok 2009".

Spotkanie odbędzie się dnia 27 listopada (czwartek) o godz. 12 w siedzibie SKB - ul. Jabłowska 17 (biurowiec Elektrociepłowni).

Prezes Starogardzkiego Klubu Biznesu - Związku Pracodawców

Bolesław Buda


Otwarcie "Orlika"

Prezydent Miasta Starogard Gdański Edmund Stachowicz zaprasza na uroczyste otwarcie kompleksu boisk sportowych "Orlik 2012", które odbędzie się w dniu 30 listopada 2008 r. o godz. 14. Boisko usytuowane jest vis a vis Zespołu Szkół Publicznych przy ulicy Kalinowskiego 28 w Starogardzie Gd.


ZKPP Związku niewidomych zaprasza

Zarząd Koła Powiatowego Polskiego Związku Niewidomych w Starogardzie Gd. serdecznie zaprasza na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się dnia 20 grudnia. Msza Święta w kościele św. Wojciecha o godzinie 11. Spotkanie i dzielenie się opłatkiem w Restauracji "Słoneczna" o godz. 12.

Prezes Bogumiła Jurczyńska


Międzynarodowy Konkurs Kontrabasowy

Stowarzyszenie Kultura Kociewia w Starogardzie Gd. oraz Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. W. Lutosławskiego w Starogardzie Gd. mają zaszczyt zaprosić "GK" na I Międzynarodowy Konkurs Kontrabasowy Szkół Muzycznych I i II stopnia Gradus ad Parnassum. Konkurs odbędzie się w dniu 26 listopada w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. W. Lutosławskiego, ul. Kościuszki 18. W programie: 12.00 - I Międzynarodowy Konkurs Kontrabasowy Szkół Muzycznych I i II stopnia; 18.00 - recital kameralny, solista Bogusław Furtok - kontrabas, Ewa Warykiewicz - fortepian.


Co wiecie o powiecie

Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gd. zaprosiło nas na "Konkurs wiedzy o powiecie starogardzkim", który odbył się wczoraj, tj. 25 listopada, o godz. 10 w Starostwie Powiatowym w Starogardzie Gd. W konkursie wzięły udział trzyosobowe reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu starogardzkiego. Konkurs odbył się w trzech etapach: 1/ test wiedzy o powiecie, 2/ zadania praktyczne, 3/ wypowiedzi indywidualne grup.


PZERiI. Zaproszenie

Prezydium Zarządu Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Starogardzie Gd. zaprasza wszystkich do zgłoszenia się do naszego Oddziału celem: otrzymania zaświadczeń na ulgowe przejazdy kolejowe, które przysługują wszystkim emerytom i rencistom - nawet nienależącym do Związku; nabycia programu imprez, spotkań, zabaw i wycieczek, które zamierzamy organizować w 2009 roku; udziału w organizowane przez nas zabawie sylwestrowej - 28 grudnia 2008 r. w Restauracji "Słoneczna" w godz. od 15 do 21.

Przewodniczący Kazimierz Szmagliński


Biblioteka w nowym lokum

Biblioteka Publiczna w Kokoszkowach ma zaszczyt zaprosić redaktora "Gazety Kociewskiej" na spotkanie z okazji 60. rocznicy utworzenia Biblioteki oraz jej otwarcia w nowej lokalizacji (ul. Szkolna 24 - budynek szkoły). Spotkanie odbędzie się w czytelni Biblioteki Publicznej w dniu 3 grudnia o godzinie 12.

Dyrektor Biblioteki Bożena Gierczak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz