czwartek, 10 lipca 2003

Kronika policyjna


Za drób 29.06 w Hucie Kalnej funkcjonariusze z Kalisk zatrzymali Ryszarda S. oraz Zdzisława N.- sprawców kradzieży drobiu o wartości 300 zł na szkodę Radosławy Ł...Po malucha
30.06 w Starogardzie sprawcy dokonali kradzieży samochodu marki Fiat 126 p. o wartości 2000 zł na szkodę Henryka C. Niespodziewanie mężczyzna odnalazł swój samochód niedaleko miejsca zamieszkania. W trakcie wykonywania czynności przez policjantów na miejscu odnalezienia pojazdu zatrzymano podejrzanego Adama P., którego osadzono w PIZ Starogard.

Wziął - nie dał
30.06 w Kokoszkowach Krzysztof S. otrzymał zaliczkę w wysokości 17000 zł, zobowiązując się do sprowadzenia z terenu Francji samochodu marki Renault Laguna. Do dzisiaj nie dostarczył pojazdu, ani nie rozliczył się z pobranej zaliczki. Straty poniósł Henryk P.

Za narkotyki
2.07 w Starogardzie policjanci zatrzymali Jacka K., który posiadł w mieszkaniu 12 g amfetaminy oraz 20 g haszyszu.

Stracił płyty
4.07 w Szlachcie podczas kontroli dyskoteki policjanci ujawnili u Rafała K., mieszkającego na stałe w Niemczech, 36 płyt CD z nielegalnie skopiowanymi utworami muzycznymi, które za pokwitowaniem zabezpieczono. Po wykonaniu niezbędnych czynności Rafała K. zwolniono.

Nie zapłacili
4.07 w Starogardzie w sklepie "Saki" pewien mężczyzna zamówił 2 butelki wódki, 4 puszki piwa i 2 paczki papierosów. Ekspedientka włożyła towar do siatki i postawiła za gablotą. Wtedy poprosił o paczkę paluszków. Kiedy ekspedientka odeszła od gabloty, zabrał siatkę i wybiegł, Starty sklepu przekroczyły 80 zł.
5.07 w Starogardzie Henryka T. w sklepie Ren dokonała kradzieży 3 paczek kawy "Jacobs" o wadze 0,5 kg - o łącznej wartości 44,97 zł. Kobieta została ujęta przez pracownika ochrony.

Wypadek
5.07 w Miradowie kierująca daewoo Barbara G. na prostym odcinku drogi nie dostosowała prędkości do panujących warunków atmosferycznych i samochód zjechał na pobocze, uderzając w drzewo. Kobieta doznała urazu głowy i została przewieziona do szpitala w Starogardzie. Straty - 12000 zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz