niedziela, 2 września 2007

W pruskiej szkole

AGROTURYSTYKA
Kociewski Gościniec
83-224 Borzechowo
ul. Wczasowa 1.
tel. 058 5611907
tel. kom: 888696622; 602136547
www: www.kwatera.net.pl
e-mail domjanw@wp.pl e-mail marcon@neostrada.pl

Obiekt to odrestaurowana XIX wieczna pruska szkoła, położona w centrum miejscowości tuż przy trasie przelotowej nr 214 łączącej krajową A-1 z Pomorzem Zachodnim.
Budynek jest przystosowany do świadczenia usług przez cały rok.Do dyspozycji gości oddane są pokoje 2,3,4 osobowe oraz apartament, wszystkie wyposażone we własne łazienki ,TV i lodówki. Gościniec posiada dużą stylową jadalnię z kominkiem i zapleczem kuchennym do organizowania spotkań towarzyskich. Na zewnątrz bezpieczny prking i plac zabaw oraz zadaszona wiata do grilowania i palenia ognisk.
Borzechowo to miejscowość położona wśród lasów i jezior a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowana . W promieniu 2 km znajdują się 4 urocze duże i czyste jeziora w odległości ok. 1 km przepływa bardzo czysta rzeka Wda słynąca z przepięknych tras spływów kajakowych i bobrów. Jednocześnie dookoła otoczona jest dużymi kompleksami leśnymi stanowiącymi wschodni kraniec Borów Tucholskich.
Przez miejscowość biegnie przelotowa trasa 214 stanowiąca skrót z trasy A-1 na Pomorze Zachodnie i do tzw." Berlinki" biegnącej przez całe Pomrze od Obwodu Kaliningradzkiego do granicy zachodniej.
Obiekt jest doskonałym punktem wypadowym do organizowania wycieczek samochodowych do najciekawszych miejscowości i miejsc na całym Pomorzu. Znajdujemy się ok. 80 km od Trójmiasta , 40 km od Malborka , 40 km. od Kościerzyny -stolicy Kaszub ,15 km. od Starogardu Gdańskiego - stolicy Kociewia.

Do dyspozycji gości jest 15 miejsc noclegowych i sala konferencyjno - bankietowa dla 50 osób

W obiekcie znajdują się :

dwa pokoje 2-osobowe jeden pokój 3- osobowy jeden pokój 4-osobowy apartament 5 osobowy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz