środa, 23 kwietnia 2008

Czwartki Lekkoatletyczne w Smętowie

CZWARTKOWE POPOŁUDNIE Z KRÓLOWĄ SPORTU

LLKS "Ziemi Kociewskiej" Smętowo w miniony czwartek zorganizował I edycję Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych. Współorganizatorem tych sportowych zmagań rozgrywających się co kilka tygodni, które potrwają aż do czerwca jest Urząd Gminy Smętowo Graniczne oraz miejscowy GOKSiR.

Ta "nowość" w Smętowie przyprowadziła na stadion niemalże 80 uczniów z wszystkich typów szkół z terenu gminy, którzy rywalizowali ze sobą w konkurencjach: skoku w dal, rzucie piłeczką palantową, oraz biegowych: 60m, 300m, 600m, 1000m.

Oczywiście najwięcej medali powędrowało do członków Klubu. Świetni spisali się również uczniowie szkoły z Kopytkowa i Kościelnej Jani.
Najlepszy wynik zawodów uzyskał Paweł Nitza (III Gim.), który w biegu na 600m uzyskał czas 1.37,3.
Dobrze zaprezentowała się także młoda zawodniczka Natalia Szczepińska z IV klasy podstawowej, która jako druga przekroczyła linię mety w biegu na 600m z wynikiem 2.16,8.
Także wiele dobrych wyników padło w biegu na 1000m chłopców kl. IV-VI oraz w rzucie piłeczką palantową. Pełna galeria zdjęć wraz z klasyfikacją punktową po pierwszym starcie znajduje się na nowej stronie GOKSiR: www.goksirsmetowo.pl.

Organizatorzy dziękują Urzędowi Gminy Smętowo Graniczne, GOKSiR Smętowo oraz Spółdzielni Chłopskiej "GS" za pomoc w organizacji oraz smaczny poczęstunek dla startujących zawodników. Zapraszamy na kolejne zawody z cyklu Grand Prix już 8 maja o godz. 14.30.

CZWARTKI W OBIEKTYWIE

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz