poniedziałek, 26 grudnia 2011

I oby dobro przez Was czynione wróciło do Was

Moi drodzy!

Poznajecie tę dziewczynkę? Tak, to Zuzia, o pomoc dla której już niejednokrotnie Was prosiłam. I wielu z Was tę pomoc niosło: czy to przelewając datki na subkonto Zuzi w fundacji, czy przekazując dla niej 1% podatku, czy też wreszcie przekazując apel o pomoc dla Zuzi innym osobom.

I są efekty tej pomocy - a co za tym idzie: kolejne szanse. Możecie o tym poczytać też tu: http://pomagamyzusmiechem.pl/index_pl.php?0=left_d&1=dokonania_56&2=right\


... Z pieniędzy wpłacanych na konto Zuzi udało się ostatnio nabyć pionizator: to ten czerwony fotelik widoczny na zdjęciu. Zuzia powinna w nim spędzać jak najwięcej czasu. To zbawienne dla jej kręgosłupa, tam trzyma prawidłowo głowę i daje jej to szansę na przyszłą naukę stania i samodzielnego chodzenia. O takim sprzęcie Mama Zuzi marzyła od dłuższego czasu. Kosztował 7500 zł....Z wpłat z tytułu 1% podatku na koncie Zuzi uzbierało się 4500 zł. Pieniądze wpłynęły z Urzędów Skarbowych w Starogardzie, Kościerzynie, Tczewie, Tucholi, Pabianicach i Koninie.

To dzięki Wam. Z całego serca dziękujemy.

W te Święta Zuzia ma dla Was prezent - życzenie: oby Wasze serca zawsze były tak wielkie. I oby dobro przez Was czynione wróciło do Was.

Zresztą - chyba zawsze wraca.

Jeśli i Wy chcecie w tym roku sprawić Zuzi świąteczny prezent, prosimy o drobną wpłatę na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Ul. Łomiańska 5

01-685 Warszawa

nr konta 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

z dopiskiem: Zuzanna Runowska (8197)

UWAGA! ZUZI ZMIENIŁO SIĘ NAZWISKO - ZMIENIŁ SIĘ TEŻ NUMER KONTA!!

A jeśli możecie - przekażcie tę wiadomość swoim znajomym.

Z serca w imieniu Zuzi i jej mamy - dziękuję.

Gosia Legawska


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz