poniedziałek, 26 grudnia 2011

*Kolędowanie po Kuźnianemu* - 29.12

29 grudnia gramy program "Kolędowanie po kuźnianemu"


To już prawie tradycja w Starogardzie, bo od 7 lat rokrocznie kuźniacy grają program o tym samym tytule - Kolędowanie po kuźnianemu. Nowi widzowie , którzy jeszcze nie byli na tym programie, pytają, co to znaczy - po kuźnianemu, w czym różnica....Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ale Ci, którzy przyjdą, wiedzą że jest to inny program. Kolędy tradycyjne są w programie, nawet śpiewane razem z publicznością, z charakterystyczną aranżacją. W programie śpiewane też są wygrzebane z repertuaru innych artystów utwory około świąteczne, zdarzają się wiersze, wspomnienia nieżyjących artystów. Często usłyszeć można zapomniane pastorałki. I niby zewnętrznie jest ciekawie, ale nie bardzo wyjątkowo, a jednak jest wyjątkowo, ciepła atmosfera i żeby wiedzieć samemu co to znaczy - po kuźnianemu - trzeba przyjść.

Najbliższe kolędowanie odbędzie się 29 grudnia (w czwartek) w Starogardzkim Centrum Kultury o godz. 19.
Gramy na sali widowiskowej, więc miejsca wystarczy dla każdego, lecz mimo to mamy
prośbę - rezerwujcie miejsca, bo jest to potrzebne przy organizacji widowni. A jak rezerwować miejsce? Sms-em na nr 507-826-210 lub e-mailem na adres teatrkuzniabracka@tlen.pl podając liczbę miejsc rezerwowanych i swój nick lub swoje imię albo hasło, dzięki któremu będziemy wiedzieli komu udzielić rezerwację.
Bilety można odebrać w kasie teatru na 30 min przed programem.Ceny biletów stanowczo za niskie - 7 zł ulgowe dla stałych widzów i ich gości, uczniów, emerytów; 10 zł dla reszty widzów oprócz
wolontariuszy z Centrum Wolontariatu. Dla nich wstęp jak zawsze - wolny.

Pragniemy przy okazji podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w ostatnim programie - podwójnym benefisie Radka Ciecholewskiego. Byliśmy zaskoczeni tak dużą liczbą pamiętających , spontanicznością niektórych życzeń oraz ciepłem, jakie im towarzyszyło. Dziękujemy.

Ireneusz Ciecholewski
507-826-210

ZDJĘCIA Z KOLĘDOWANIA Z 2010 ROKU
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz