czwartek, 16 sierpnia 2012

Pomysł na weekend za miastem – zobacz z rodziną skaczące konie!Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów konnych po raz kolejny organizuje zawody konne. Tym razem z całego województwa pomorskiego zjadą do Kwieków specjaliści w dyscyplinie skoków przez przeszkody.

W czasie dwudniowych zmagań zobaczymy jeźdźców i konie (także kuce) w różnych klasach rozgrywkowych. Będzie więc można świetnie zaobserwować, jak trudny jest to sport. Zawody odbędą się 18-19 sierpnia 2012 r. w Kwiekach koło Czerska. W sobotę i niedzielę rozpoczynamy od godziny 10.00, kończymy zmagania ok. godz. 17.00.


Tradycyjnie zapraszamy do spędzenia całego dnia na świeżym powietrzu, na naszym pięknie położonym terenie w środku Borów Tucholskich. Stoiska gastronomiczne rozwiążą trudną kwestię - co ugotować na obiad, a liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych urozmaicą zmagania sportowe.

Miło nam także donieść, że w ostatnim miesiącu Stowarzyszenie uruchomiło portal internetowy SportyKonne.pl

Zapraszamy do jego odwiedzania! Znajdziecie na nim relacje z zawodów, ciekawostki o koniach, informacje o zawodnikach, relacje z zawodów i piękne zdjęcia.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz