niedziela, 18 października 2015

Kartki z kalendarza Tusi - 1. Biwak 10 Drużyny Harcerskiej "Wilki"3 października 2015 r. Tusia przebywała w Skarszewach na biwaku 10 Drużyny Harcerskiej "Wilki". Była tam jako zastępowa i współorganizatorka. W zgrupowaniu uczestniczyło 39 osób, chociaż w trakcie zabaw wydawało się, że jest ich 390, zwłaszcza w sali gimnastycznej gimnazjum, gdzie miało miejsce to zgrupowanie.
Tusi nie przeszkadza taki hałas, wręcz przeciwnie - bardzo lubi bawić się z dziećmi. Nad porządkiem czuwali: Harcerka Orla Marzena Fandrejewska, Odkrywca Dawid Zieliński, pani Anna Netkowska oraz oczywiście Komendant biwaku ksiądz Rafał Zachmielewski. Nie było ani odrobiny nudy. Harcerze brali udział w zajęciach: karate, tańce, szyfry, o wędrowaniu, gra horror. Nie zabrakło wspaniałego świecowiska i ogniska. W organizację zajęć byli włączeni niektórzy uczestnicy biwaku i ich rodzice. Zajęcia z karate prowadził tata Tusi, który ma czarny pas. Tusia pozdrawia Sylwka i Wróżkę Zębuszkę.
A oto galeria trzy zdjęcia wybrane przez Tusię do druku i poniżej inne zdjęcia.Zastęp 7 Gwiazd jest już gotowy na wybieg! Pora zakasać rękawy, ubrać obcasy i ruszać w świat mody!
A pokaz mody wygrywa ... Hiszpania! Brawa dla naszego byka i jego opiekuna! Klaszczcie głośniej - lepiej go nie rozzłościć!
"Baczność! Spocznij! Kolejno! Odlicz!" - 10 Drużyna Harcerska "WILKI" wie, co to znaczy musztra. "W tył! Rozejść się!"

Małgorzata Tusińska

Inne zdjęcia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz