wtorek, 20 października 2015

SKÓRCZ - 4 OSOBY RANNE W ZDERZENIU DWÓCH AUT

4 osoby w szpitalu i 2 uszkodzone pojazdy to bilans wypadku drogowego do jakiego doszło w czasie minionego weekendu na drodze wojewódzkiej nr 214 w miejscowości Drewniaczki. Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci kierowca fiata zjechał na lewą stronę drogi, gdzie zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku mercedesem. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci ze Skórcza wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego jaki wydarzył się w minioną sobotę kilka minut przed godz. 15:00 na drodze wojewódzkiej nr 214 w miejscowości Drewniaczki. Dyżurny, który przyjął zgłoszenie, natychmiast skierował w ten rejon technika kryminalistyki oraz policjantów ze Skórcza.

Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu funkcjonariusze do wypadku doszło, gdy kierowca fiata punto z nieustalonej do tej pory przyczyny zjechał na lewą stronę drogi, gdzie zderzył się czołowo z jadącym w przeciwnym kierunku mercedesem.

Wskutek tego zdarzenia obrażeń ciała doznał 71-letni kierowca i 68-letnia pasażerka fiata oraz 31-letni kierowca mercedesa i jego 61-letni pasażer. Ranne osoby trafiły do szpitala.

Aby ustalić co było przyczyną tego wypadku mundurowi sporządzili oględziny miejsca zdarzenia oraz rozbitych aut. Policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną i zabezpieczył ujawnione na miejscu ślady, które pomogą śledczym w wyjaśnieniu bliższych okoliczności tego zdarzenia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz