sobota, 24 października 2015

Turniej Weber Cup w Gniewie. Zwycięstwo Beniaminka

Turniej Weber Cup w Gniewie

Najmłodsi piłkarze trenujący w KS METEOR Pinczyn gościli w Gniewie, gdzie odbył się Turniej Weber Cup. Gminny Ośrodek Sportu w Gniewie gościł drużyny z okolic oraz zawodników Lechii Gdańsk. Poza turniejem piłkarskim przygotowane były inne atrakcje, takie jak malowanie twarzy w barwy ulubionej drużyny czy dmuchana bramka. Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Sportu oraz firma Weber. Patronat nad rozgrywkami objęli Burmistrz Miasta Gniew, Lechia Gdańsk S.A. i redakcja Nowin Gniewskich. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano ROBERTA "GATUSO" PIOTRZKOWSKIEGO z KS METEOR Pinczyn. Trenerem drużyny Meteoru jest Katarzyna Stencel.

p { margin-bottom: 0.21cm; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); }p.western { font-family: "Times New Roman",serif; font-size: 12pt; }p.cjk { font-family: "SimSun","宋体"; font-size: 12pt; }p.ctl { font-family: "Mangal",serif; font-size: 12pt; }

W turnieju wzięło udział 8 drużyn (dzieci 2006 i młodsi):

Weber Szprudowo I

Weber Szprudowo II

Beniaminek Starogard Gdański

Meteor Pinczyn

KP Starogard Gdański I

KP Starogard Gdański II

AP Tczew I

AP Tczew II

Zespoły podzielono na dwie grup. W meczu o 3. miejsce drużyna gospodarzy Weber I ograła po rzutach karnych KP Starogard Gdański I. Natomiast turniej wygrała drużyna Beniaminek Starogard Gdański pokonując w finale AP Tczew II 3:1.

Dla najlepszych zawodników turnieju czekały pamiątkowe puchary. Najlepszym strzelcem został Wiktor Nowak z drużyny Beniaminka 03 Starogard Gdański. Najlepszym bramkarzem - Robert Piotrzkowski z Meteoru Pinczyn. Natomiast największym zaskoczeniem okazała się Zuzanna Grzywińska z AP Tczew, która została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju. Na każdego uczestnika rozgrywek czekały plecak, czapka i dyplom z autografami piłkarzy Lechii Gdańsk.

Po ostatnim meczu doszło do spotkania młodych zawodników z graczami ekstraklasowej Lechii, którzy chętnie odpowiadali na pytania małych piłkarzy. Następnie doszło do meczu Lechistów z uczestnikami turnieju. Mecz skończył się wynikiem 2:2 i nadszedł czas na karne, w których lepsi okazali się młodzi piłkarze, wygrywając 6:5.

źródło: http://www.pomorski-zpn.pl/pod-patronatem-zpn/wasze-turnieje/turniej-weber-cup-w-gniewie
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz