czwartek, 2 lipca 2009

LOT Kociewie - darmowe wyprawki dla turysty

L

1 lipca 2009 r.

okalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE

ul. 30 Stycznia 4

83-110 Tczew


LOT/07/2009


Przedsezonowy remanent w plecaku


Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE zachęca Was do skierowania wszystkich swoich zmysłów w stronę niedalekiej kociewsko-tczewskiej okolicy. Właśnie zaczynacie nowy letni sezon spędzania wolnego czasu. LOT KOCIEWIE zachęca, ale i przygotowuje dla Was odpowiedni ekwipunek. LOT KOCIEWIE zachęca, lecz jako odpowiedzialni "tour operatorzy", nie wypuszczą Was na włóczęgę jedynie z bagażem doświadczeń literackich - czas na specjalistyczny sprzęt.

Oto darmowa (słownie: DARMOWA) wyprawka dla każdego, kto odwiedzi otwarte z dwóch stron biuro Lokalnej Organizacji Turystycznej KOCIEWIE i prowadzonego przez nią Kociewskiego Ośrodka Informacji Turystycznej.


W plecakach prosimy zostawić miejsce na… Co zostanie zapakowane?

Oto zestaw Waszych problemów wraz z LOT-owskim pakietem ich rozwiązań:

1. Problem - "Gdzie jesteśmy? "Oby się tylko nie zgubić w terenie!"

Rozwiązanie - zestaw map i planów produkcji LOT KOCIEWIE. Pełna wersja zawiera mapę Kociewia, mapę "Kociewie na rowerze", mapę Powiatu Tczewskiego, plan Tczewa oraz plan Starogardu Gdańskiego.


2. Problem - "Jak tam dojechać, czyli popularne how to get there?"

Rozwiązanie - "Bilet na Kociewie", czyli wyjątkowa w treści oraz żartobliwej formie ulotka błyskawicznie kierująca podróżnika tam gdzie trzeba na Kociewie i to we właściwym czasie!


3. Problem - "Kiedy by tu się gdzieś wybrać?"

Rozwiązanie - "Kociewskie Lato 2009", czyli letni kalendarz imprez, megazestawienie wydarzeń kulturalno-rozrywkowych w Naszym Regionie od lipca do końca sierpnia.


4. Problem - "A możemy w ogóle tam jechać? Jesteśmy tam mile widziani?

Rozwiązanie - "Kociewie zaprasza", czyli barwny folder w szacie najlepszych polskich wydawnictw turystycznych z kasztelanem warowni gniewskiej na okładce w serdecznym powitalnym geście.


5. Problem - "Czy zabraliśmy z domu dokumenty?!?!"

Rozwiązanie - "Paszport Łagodnej Krainy", czyli dowód świadomego Kociewiaka. To zupełnie nowa zabawa na Kociewiu i "w Kociewie". 17 miejsc do odwiedzenia, 17 pieczątek do zdobycia i 17 obietnic niezapomnianej przygody!


Raz! Dwa! Trzy! Cztery! Pięć!... Szukaj Lokalnej Organizacji Turystycznej KOCIEWIE i Kociewskiego Ośrodka Informacji Turystycznej!


Zapraszamy do walenia do nich drzwiami (przez dziedziniec tczewskiego CWRDW) i… drzwiami (szeroko otwartymi przy sprzyjającej pogodzie) od ulicy 30 Stycznia 4.

Zapraszamy!Wszystkich szczegółowych informacji udziela oraz wiele materiałów informacyjno-reklamowych przekaże:


Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE

Kociewski Ośrodek Informacji Turystycznej

Ul. 30 Stycznia 4

83-110 Tczew

tel. 058 531 37 41

info@kociewie.eu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz