niedziela, 13 grudnia 2009

LLKS na www.bieganie.pl – zapraszamy!

Na jednym z największych i najbardziej popularnych portali lekkoatletycznych, głównie zajmujących się bieganiem ukazał się bardzo ciekawy wywiad opisujący działalność i plany klubu LLKS "Ziemi Kociewskiej" Smętowo. Wywiadu Adamowi Klein - redaktorowi naczelnemu portalu udzielił Karol Nowakowski, trener i zarówno menedżer klubu. Zapraszamy więc wszystkich na www.bieganie.pl.
Ponadto na stronie klubowej LLKS Smętowo Graniczne trwa PLEBISCYT na najpopularniejszego lekkoatletę naszego klubu. Dzięki temu chcemy nie tylko uatrakcyjnić tegoroczne spotkanie, ale zainteresować koleżanki i kolegów naszych zawodników ze szkolnych ławek, jak ciekawe może być sportowe życie. Aby zapoznać się z sylwetkami naszych zawodników oraz zagłosować, prosimy wejść na stronę www.goksirsmetowo.pl/sport.html.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz