wtorek, 8 grudnia 2009

Smętowo Gr. Czekoladowe spotkanie z Mikołajem

W sobotnie popołudnie, 5 grudnia, w sali sportowej ZKiW doszło do corocznej wizyty z Mikołajem dla najmłodszych mieszkańców Smętowa. Organizatorem mikołajkowych spotkań od kilku lat jest pani Elżbieta Motykowska sołtys Smętowa Granicznego. Wizyta Mikołaja to zawsze wielkie wydarzenie i mnóstwo emocji dla wszystkich uczestników oraz uroczystość obfitująca w różnego rodzaju niespodzianki i przyjemności. Tak było i tym razem.Najmłodsi mięli okazję do wspólnej zabawy z teatrem "Kuźnia Bracka" ze Starogardu, wprowadzającym każdego w klimat świąteczny. W oczekiwaniu na miłego gościa dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w konkursach i wspólnych śpiewach, prowadzonych przez sympatycznych klaunów. Po kilkudziesięciu minutach zabawy na sali zjawił się Święty Mikołaj, który podarował osobiście wszystkim milusińskim prezenty.

Dla wszystkich uczestników czekał poczęstunek przygotowany przez organizatorów, a wśród wielu smakołyków była zadziwiająco słodka niespodzianka - czekoladowa fontanna!

Corocznie uroczystość wspiera także Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji wspólnie z opiekunami świetlic z terenu gminy. W tym roku sołectwu pomogli także: Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz p. Janusz Moczyński - piekarnia "U Jasia", za co serdecznie dziękujemy naszym darczyńcom.

(kn)

Zdjęcia
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz