niedziela, 27 grudnia 2009

Turniej tenisa stołowego w ramach 18. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Drodzy Starogardzianie!

Zapraszamy Was serdecznie do udziału w turnieju tenisa stołowego w ramach 18-tego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

10 stycznia 2010 roku już po raz osiemnasty cała Polska rozbłyśnie czerwonymi serduszkami - to znak, że przed nami kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kwestować będziemy tradycyjnie także w Starogardzie. Tym razem jednak nasz finał będzie miał wyjątkowy charakter. W tym roku kwestujemy na rzecz dzieci z chorobami onkologicznymi, dlatego stawiamy na aktywną formę uczestnictwa. Przyświeca nam idea aktywnego wypoczynku jako profilaktyki chorób nowotworowych.

Rozgrywki z cyklu "100 turniejów dla Jerzego"

Już po raz trzeci miłośnicy tenisa stołowego z całego kraju kwestują na rzecz Orkiestry biorąc udział w turniejach organizowanych w dniu Finałów WOŚP. W naszym mieście takie rozgrywki odbędą się po raz pierwszy. Nabiera to znaczenia, bo jesteśmy miastem rodzinnym najsłynniejszego polskiego tenisisty stołowego - Andrzeja Grubby.

W tym turnieju może wziąć udział każdy - zarówno amator jak i mistrz. Nie liczą się tutaj wyniki, ale dobra zabawa, dzięki której uratujemy komuś życie! Zachęcamy Was do wyciągnięcia z szafy rakietek do tenisa, namówienia znajomych i przyjścia na halę Agro-Kociewia 10 stycznia 2010r. Już za sam udział otrzymacie pamiątkowy dyplom, dodatkowo zrobicie coś dobrego dla swojego zdrowia, a na deser możecie wygrać w losowaniu nagród!

Organizatorem turnieju jest Młodzieżowa Rada Miasta Starogard Gdański wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji

Zgłoszenia pod adresem mailowym: mrmstarogard@gmail.com

Szczegóły pod numerem telefonu: 514-247-512

REGULAMIN TURNIEJU - PDFBrak komentarzy:

Prześlij komentarz