wtorek, 29 czerwca 2010

Młodzi-STG. Fotografia. Wernisaż Darii Laskowskiej

Zdjęcia Darii Laskowskiej (II klasa gimnazjum) są już na stronie Młodzi-STG od zimy. Wywiad z nią można przeczytać i obejrzeć zdjęcia klikając na ten link DUSIA WIDZI TO, CZEGO NIE DOSTRZEGA ZWYKŁY ŚMIERTELNIK.
W lutym w Ognisku Pracy Pozaszkolnej miał odbyć się wernisaż utalentowanej dziewczyny. Odbył się10 czerwca. To opóźnienie miało w tym wypadku dobrą stronę, gdyż Daria do czerwca zrobiła sporo nowych zdjęć, które znacznie wzbogaciły wystawę.
TE NOWE MOŻNA OBEJRZEĆ KLIKAJĄC NA TEN LINK.
Na wernisażu w siedzibie OPP było zaskakująco dużo osób. Niżej pokazujemy zdjęcia z tego wydarzenia.
W auli OPP stanęło kilkanaście sztalug ze zdjęciami Darii.Już wszystko gotowe, by mogli wejść goście. Od lewej Katarzyna Gwizdoń i Mirosława Laskowska, mama Darii, której ogromny wkład w organizację wystawy był wręcz niezwykły. To ona wraz z córka Patrycją m.in. przygotowały widoczny w głębi słodki szwedzki stół.Wśród gości znakomitość w dziedzinie fotografii Lech J. Zdrojewski.Dyrektor OPP Grzegorz Oller po przywitaniu gości gratuluje Darii tak wczesnego debiutu.
Oklaski dla Darii i czas na oglądanie zdjęć.I pamiątkowe zdjęcie młodziutkiej artystki z rodziną.Lech J. Zdrojewski wędruje z Darią po auli i omawia zdjęcia.Wśród sponsorów byli między innymi senator Andrzej Grzyb oraz firmy Domena i debiutująca na firma Patrycji Laskowskiej DEKORA-STYL.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz