niedziela, 7 lipca 2013

MAŁGORZATA WONS. Jak w ZSP w Borzechowie pożegnali rok szkolny 2012/2013
PER ASPERA AD ASTRA - PRZEZ TRUDY DO GWIAZD

Takimi słowami uczniowie i pracownicy ZSP w Borzechowie pożegnali rok szkolny 2012/2013...Po uroczystej mszy św. odprawianej przez ks. Adama Kapelusza wszyscy zebrali się w murach szkoły, by po raz ostatni w roku szkolnym usłyszeć dźwięk dzwonka.

Pani dyrektor Maria Tomana powitała wszystkich uczniów i pracowników szkoły, rodziców i gości. Ważnym momentem uroczystości było przekazanie sztandaru przez klasę III gimnazjum. Skład nowego pocztu sztandarowego stanowią najlepsi uczniowie klasy I i II gimnazjum. Absolwenci gimnazjum i szkoły podstawowej złożyli uroczyste ślubowanie, następnie otrzymali z rąk pani dyrektor i wychowawców świadectwa ukończenia szkoły. Pani dyrektor Maria Tomana i pani wicedyrektor Beata Kornela wręczyły świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe najlepszym uczniom:Oddział przedszkolny:

Bianka Froelke, Antoni Lubiński, Martyna Olszewska, Krzysztof Ossowski, Julia Romanowska, Szymon Szulz


Szkoła podstawowa:

Klasa I: Sandra Wierzba, Dominika Burczik, Michał Czubek, Mateusz Gort

Klasa II: Weronika Kromer, J. Burczyński, J. Wika

Klasa III: Sandra Nawrocka, Mateusz Ziemann, Mateusz Dulski

Klasa IV: Klaudia Rueck, Marta Sender, Oskar Gęsikowski, Karolina Ossowska, Julia Łobocka, Katarzyna Cybulska

Klasa V: Wiktoria Grabowska, Laura Langowska, Wiktoria Ossowska, Adam Cybulski

Klasa VI: Maciej Kromer

Gimnazjum:

Klasa I: Tadeusz Kornela, Julia Czarnota

Klasa II: Dominika Gulgowska, Edyta Piłat, Natalia Narloch, Mitchella Langowska

Klasa III: Martyna Kornela, Klaudia Dąbrowska, Sonia Stosik, Patrycja Wróblewska, Alina Dzienniak, Adrianna Dettlaff, Joanna Berent, Klaudia DomianPodziękowania przekazano firmom i rodzicom, którzy przez cały rok szkolny pomagali w przygotowaniu uroczystości szkolnych i środowiskowych, wycieczek, apeli i konkursów.

Klasa III gimnazjum pod kierunkiem wychowawcy pani Małgorzaty Wons przygotowała część artystyczną, w której ostatni raz pokazali talent aktorski. Gimnazjaliści wcielili się w role nauczycieli i uczniów, by w zabawny sposób przedstawić niektóre lekcje w szkole. Udowodnili, że w szkole nie można się nudzić. Absolwenci gimnazjum podziękowali wszystkim za trud włożony w naukę i wychowanie, wręczając symboliczny kwiatek.

Po uroczystości wszyscy uczniowie udali się ze swoimi wychowawcami do sal lekcyjnych, gdzie otrzymali świadectwa.

Wszystkim dziękujemy za współpracę i pomoc w roku szkolnym 2012/2013 i życzymy udanych wakacji! Do zobaczenia 1 września 2013 r.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz