poniedziałek, 8 lipca 2013

POLICJANCI ZE ZBLEWA URATOWALI MĘŻCZYZNĘ

Dzięki szybkiej reakcji na otrzymaną informację policjanci ze Zblewa uratowali życie 20-letniemu mężczyźnie. Mieszkaniec powiatu starogardzkiego próbował popełnić samobójstwo. Mężczyzna trafił do szpitala, a funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia...

W piątkowe popołudnie policjanci ze Zblewa zostali poinformowani o tym, że 20-letni mężczyzna próbuje odebrać sobie życie. Do zdarzenia doszło kilka minut po godz.: 16.00 na terenie gminy Kaliska.

Po otrzymaniu zgłoszenia dyżurny starogardzkiej komendy natychmiast skierował na miejsce znajdujący się w pobliżu patrol. Mundurowi, którzy dotarli na teren prywatnej posesji udali się do stodoły. Wewnątrz zauważyli mężczyznę, który się powiesił.

Policjanci chwycili i unieśli niedoszłego samobójcę, a następnie odcięli linę oplatającą szyję. W wyniku podjętych czynności mężczyzna po chwili odzyskał świadomość. Mieszkaniec powiatu starogardzkiego trafił do szpitala, gdzie został otoczony opieką. Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

asp. Marcin Kunka
Oficer prasowy
KPP w Starogardzie Gdańskim
tel. 58 737 02 33

www.starogardgdanski.policja.gov.pl

BIP KPP Starogard Gd.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz