środa, 4 lipca 2012

NAJLEPSZA ABSOLWENTKA GIMNAZJUM GMIN WIEJSKICH I MIASTECZEK WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO W ROKU SZKOLNY

AGNIESZKA WOJAK - absolwentka Publicznego Gimnazjum im. Wincentego Kwaśniewskiego w Zblewie odebrała nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego dla Najlepszego Absolwenta Gimnazjum Gmin Wiejskich i Miasteczek Województwa Pomorskiego w roku szkolnym 2011/2012.

30 czerwca 2012 r. na Uniwersytecie Gdańskim w Auli Biblioteki Głównej odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród laureatom X edycji konkursu, podczas której Poseł do Parlamentu Europejskiego Jan Kozłowski wręczył Agnieszce zaproszenie do udziału w wyjeździe studyjnym do Parlamentu Europejskiego w Brukseli...W nagrodę najlepszej w gminie absolwentce gimnazjum Wójt Gminy Zblewo Krzysztof Trawicki ufundował obóz żeglarski.

Agnieszka jest:
- finalistką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego - 2011 r. , 2012 r.;
- finalistką Wojewódzkiego Konkursu z Historii - 2011 r., 2012 r.;
- finalistką Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego - 2012 r.;
- finalistką Wojewódzko-Metropolitalnego Konkursu Biblijnego im. Sł. Bożego kard. Augusta Hlonda - 2011 r.;
- laureatką Wojewódzkiego Konkursu "Kampania wrześniowa 1939 na Pomorzu" - 2011 r.

Agnieszka godnie reprezentowała szkołę w licznych konkursach na szczeblu gminnym, rejonowym, powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim.
Otrzymała wyróżnienie za wybitne osiągnięcia w związku z realizacją Indywidualnego Programu Edukacyjnego Ucznia w ramach programu "Pomorskie - dobry kurs na edukację. Program pomocy stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych z obszaru województwa pomorskiego" za pracę w roku szkolnym 2010/2011.
Wyróżnia ją ogromna aktywność i zaangażowanie w pracy społecznej.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz