czwartek, 13 lutego 2014

PIERWSZY SKLEP H&M W STAROGARDZIE GDAŃSKIMSieć odzieżowa H&M wynajęła ponad 1.700 mkw. powierzchni handlowej w Galerii Neptun budowanej w Starogardzie Gdańskim. Dewelopera w negocjacjach z najemcą reprezentowała firma doradcza Cushman & Wakefield, która jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację obiektu.


12 lutego 2014 r.


Galeria Neptun powstaje na terenach po byłej fabryce obuwia "Neptun" przy skrzyżowaniu ulic Pomorskiej i Jana Pawła II, w centrum Starogardu Gdańskiego. Budowa obiektu rozpoczęła się wiosną ubiegłego roku. Całkowita powierzchnia najmu wyniesie ok. 24.000 mkw., a zasięg inwestycji jest szacowany na około 195.000 osób.

- Salon H&M w Galerii Neptun zajmie lokal dwukondygnacyjny. Będzie to największy sklep odzieżowy w obiekcie oraz jednocześnie pierwszy salon H&M w Starogardzie Gdańskim. Salon będzie zrealizowany według najnowszej aranżacji i zaoferuje klientom pełną gamę produktów marki" - mówi Justyna Bartosz, Starszy Negocjator, dział powierzchni handlowych, Cushman & Wakefield.

Szwedzka sieć odzieżowa H&M (Hennes & Mauritz) prowadzi działalność w 53 krajach na terenie całego świata, będąc jednym z liderów rynku wielkoformatowych marek modowych. Sieć otworzyła swój pierwszy sklep w 1947 r. Oprócz H&M (w tym H&M Home), do firmy należą również marki: COS, Monki, Weekday, Cheap Monday i & Other Stories. Pierwszy sklep H&M w Polsce powstał w 2003 r. W tej chwili firma sprzedaje swoje produkty w 123 lokalach na terenie całego kraju. W Polsce znajduje się również centralny magazyn H&M na Europę Środkową.

Deweloperem obiektu jest Galeria Neptun Sp. z o.o. Sp. k. Generalnym wykonawcą jest firma Dekpol Sp. z o.o. Szczegółowe informacje o inwestycji: www.galeria-neptun.eu.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz